01.08.2019 ж. арнайы (психометриялық) емтиханның қорытындысы

ШАРУАШЫЛЫҚ ЖҮРГІЗУ ҚҰҚЫҒЫНДАҒЫ «ПАВЛОДАР МЕДИЦИНАЛЫҚ ЖОҒАРЫ КОЛЛЕДЖІ” КОММУНАЛДЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК КӘСІПОРНЫ

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Мейіргер ісі»
Біліктілігі «Жалпы практика мейіргері»

Аты-жөні Топ Өткізу күні Бағасы
1 Жакиянова Саиидина Батталовна №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
2 Уалиева Малика Ерхасеновна №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
3 Совет Жібек Жанатқызы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
4 Сағидолла Мирас Қанатұлы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
5 Қабдылбек Сағыныш Талғатқызы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
6 Шерубай Аяулым Кекілқызы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
7 Сатжан Күмісай №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
8 Бейсенби Мендигул №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
9 Данкина Кымбат Бауржановна №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
10 Хайрол Оразбек №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
11 Шерияздан Күмис №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
12 Аман Ораза №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
13 Амамбай Ерболат Насипбекұлы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
14 Жеңіс Аяулым Ержанқызы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
15 Абзалхан Шалқар №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
16 Марат Шайхыислам Мұратұлы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
17 Мертаева Аружан Нұрланқызы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
18 Жанарбек Аймулдир №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
19 Асалхан Амангүл №1 қаз 01.08.2019 Қатысқан жоқ
20 Ахметова Айгерим Жумагельдиновна №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
21 Муратхан Жадыра №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
22 Асаинова Гульдена Кайратовна №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
23 Балтабаева Сабина Куантаевна №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
24 Бекболат Рауан №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
25 Кочкарова Муқаддасхон Жамалиддин кизи №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
26 Алмбек Замира №2 қаз 01.08.2019 Қатысқан жоқ
27 Айбек Жайдарман №2 қаз 01.08.2019 Қатысқан жоқ
28 Хабдула Слушаш Даулетқызы №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
29 Табигат Тилеубек №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
30 Зана Жансая №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
31 Толегенова Жанар Армановна №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
32 Айдарбек Ильназ Бахтиярқызы №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
33 Майлыбайқызы Әсем №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
34 Жарылгасимова Гулназ Кайыржановна №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
35 Бегендикова Даяна Бегендиковна №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
36 Есен Жангүл №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
37 Жумажан Әдемі Қаирболатқызы №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
38 Маканова Диляра Манасовна №2 қаз 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Мейіргер ісі» біліктілігі «Жалпы практика мейіргері»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Троянова Татьяна Анатольевна № 6 01.08.2019 жіберілді
2 Шаймысламова Кымбат Муратовна № 6 01.08.2019 жіберілді
3 Штрауп Вероника Владимировна № 6 01.08.2019 Қатысқан жоқ
4 Михновец Виктория Владимировна № 6 01.08.2019 жіберілді
5 Алфутова Ангелина Васильевна № 6 01.08.2019 жіберілді
6 Раисова Жумагыз Сапаровна № 6 01.08.2019 жіберілді
7 Жубаева Амина Канагатовна № 6 01.08.2019 жіберілді
8 Чернякова Снежанна Ивановна № 6 01.08.2019 жіберілді
9 Коржаспаева Зарина Ораловна № 6 01.08.2019 жіберілді
10 Мантырева Лиана Денисовна № 6 01.08.2019 жіберілді
11 Фельк Анастасия Владимировна № 6 01.08.2019 жіберілді
12 Шваб Карина Валидовна № 6 01.08.2019 жіберілді
13 Коношенко Олеся Владимировна № 6 01.08.2019 жіберілді
14 Умерханова Сара Аспандияровна № 6 01.08.2019 жіберілді
15 Загирова Камиля Рафаильевна № 6 01.08.2019 жіберілді
16 Удовенко Кристина Николаевна № 6 01.08.2019 жіберілді
17 Янц Валерия Андреевна № 6 01.08.2019 жіберілді
18 Больт Екатерина Сергеевна № 6 01.08.2019 жіберілді
19 Колпакова Аделина Андреевна № 6 01.08.2019 жіберілді
20 Иманбекова Сауле Сартаевна № 6 01.08.2019 жіберілді
21 Султанова Айсара Жанатовна № 10 А 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Емдеу ісі» біліктілігі «Акушер»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Магзумова Диана Алпысовна № 11 01.08.2019 жіберілді
2 Прахт Мария Ивановна № 11 01.08.2019 жіберілді
3 Кульмаметьева Амина Наилевна № 11 01.08.2019 жіберілді
4 Садовая Лидия Васильевна № 11 01.08.2019 жіберілді
5 Белоусова Эрика Эдуардовна № 11 01.08.2019 жіберілді
6 Петушкова Дарья Алексеевна № 11 01.08.2019 жіберілді
7 Сенькина Ксения Юрьевна № 11 01.08.2019 жіберілді
8 Хасенова Данара Темирязевна № 11 01.08.2019 жіберілді
9 Евтушенко Дарина Талгатовна № 11 01.08.2019 жіберілді
10 Кравчук Анна Александровна № 11 01.08.2019 жіберілді
11 Агыбаева Алмара Анваровна № 11 01.08.2019 жіберілді
12 Прокопова Ангелина Денисовна № 11 01.08.2019 жіберілді
13 Зеинова Назигуль Сериковна     № 14 А 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Мейіргер ісі» біліктілігі «Қолданбалы бакалавр»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Васильева Камила Владимировна № 15 01.08.2019 жіберілді
2 Горшанова Анастасия Александровна № 15 01.08.2019 жіберілді
3 Сыздыкова Альмира Кайдаровна № 15 01.08.2019 жіберілді
4 Дубцова Ирина Сергеевна № 15 01.08.2019 жіберілді
5 Сагитов Тимур Маратович № 15 01.08.2019 жіберілді
6 Андреева Алина Викторовна № 15 01.08.2019 жіберілді
7 Хамзина Диана Сакеновна № 15 01.08.2019 жіберілді
8 Михайлова Ксения Яковлевна № 15 01.08.2019 жіберілді
9 Баренова Динара Жумагалиевна № 15 01.08.2019 жіберілді
10 Кусаинова Камила Сагидоллаевна № 15 01.08.2019 жіберілді
11 Хивина Роза Ильдузовна № 15 01.08.2019 жіберілді
12 Кобзев Марк Александрович № 15 01.08.2019 жіберілді
13 Кажкенова Зарина Сериковна № 18 А 01.08.2019 Қатысқан жоқ
14 Мушкенова Анастасия Александровна № 15 01.08.2019 жіберілді
15 Жамбулов Диас Казбекович № 18 А 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Мейіргер ісі» біліктілігі «Қолданбалы бакалавр»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Кучук Даулет Булатович № 35 01.08.2019 жіберілді
2 Мухамбетова Майя Кабыкеновна № 35 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Мейіргер ісі» біліктілігі «Жалпы практика мейіргері»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Сембаева Ардак Сагындыковна № 19 01.08.2019 жіберілді
2 Жумагельдина Жулдуз Боранбайкызы № 19 01.08.2019 жіберілді
3 Толкунова Наталья Владимировна № 19 01.08.2019 жіберілді
4 Таранчук Анжела Станиславовна № 19 01.08.2019 жіберілді
5 Кудайкулова Гульден Гайниденовна № 19 01.08.2019 жіберілді
6 Заика Валерия Олеговна № 19 01.08.2019 жіберілді
7 Боранбаева Альмира Куанышевна № 19 01.08.2019 жіберілді
8 Уалиева Линда Канатовна № 19 01.08.2019 жіберілді
9 Жайсамбаева Майгуль Нурситовна № 19 01.08.2019 жіберілді
10 Степанова Ирина Анатольевна № 19 01.08.2019 жіберілді
11 Баймышева Галия Габдулловна № 19 01.08.2019 жіберілді
12 Тауекелова Макпал Бауржановна № 19 01.08.2019 жіберілді
13 Макина Акмарал Кудайдулловна № 19 01.08.2019 жіберілді
14 Петрик Ольга Сергеевна № 19 01.08.2019 жіберілді
15 Краснова Алла Андреевна № 19 01.08.2019 жіберілді
16 Буераклаева Аза Маратовна № 19 01.08.2019 жіберілді
17 Переверзева Вера Евгеньевна № 19 01.08.2019 жіберілді
18 Терещенко Марина Николаевна № 19 01.08.2019 жіберілді
19 Хрунич Виктория Юрьевна № 19 01.08.2019 жіберілді
20 Уртикова Ирина Александровна № 19 01.08.2019 жіберілді
21 Футорная Наталья Александровна № 19 01.08.2019 жіберілді
22 Ксентаева Гульдана Бекмаганбетовна № 22 А 01.08.2019 Қатысқан жоқ
23 Кожекова Айман Джанахметовна № 22 А 01.08.2019 жіберілді
24 Кошжанова Шынар Атымтаевна № 22 А 01.08.2019 жіберілді
25 Базарханова Арайлым Нургалиевна № 22 А 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Емдеу ісі» біліктілігі «Фельдшер»

Т.А.Ә/Ф.И.О. Топ Өткізу күні Бағасы
1 Жилкибаева Сакыпжамал Даулбаевна № 26 А 01.08.2019 жіберілді
2 Долгополова Евгения Евгеньевна № 23 01.08.2019 жіберілді
3 Порада Светлана Игоревна № 23 01.08.2019 жіберілді
4 Илюбаев Мансур Серикович № 26 А 01.08.2019 жіберілді
5 Есауленко Светлана Павловна № 23 01.08.2019 жіберілді
6 Волкова Ольга Викторовна № 23 01.08.2019 жіберілді
7 Сүлеймен Еркежан Жұмабекқызы № 26 А 01.08.2019 жіберілді
8 Шалипов Руслан Арманович № 23 01.08.2019 жіберілді
9 Андреев Сергей Васильевич № 23 01.08.2019 жіберілді
10 Саипов Мирас Талгатович № 23 01.08.2019 Қатысқан жоқ
11 Кучуков Артур Серикович № 23 01.08.2019 жіберілді
12 Жанузакова Сабина Ерлановна № 23 01.08.2019 жіберілді
13 Багакашвили Висхан № 23 01.08.2019 жіберілді
14 Аубакирова Айсулу Сериковна № 23 01.08.2019 жіберілді
15 Чучаева Надежда Саламбековна № 23 01.08.2019 жіберілді
16 Кайль Дмитрий Анатольевич № 23 01.08.2019 жіберілді
17 Ятченко Максим Александрович № 23 01.08.2019 жіберілді
18 Москаленко Ярослав Игоревич № 23 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Фармация» біліктілігі «Фармацевт»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Кульмагамбетова Сауле Солтановна №31 01.08.2019 жіберілді
2 Войнова Инесса Игоревна №31 01.08.2019 жіберілді
3 Карпова Елизавета Николаевна №31 01.08.2019 жіберілді
4 Зеленкова Наталья Викторовна №31 01.08.2019 Қатысқан жоқ
5 Жакенова Динара Кайратовна №31 01.08.2019 жіберілді
6 Ворожейкин Игорь Сергеевич №31 01.08.2019 жіберілді
7 Кейль Евгения Витальевна №31 01.08.2019 жіберілді
8 Чембура Александра Алексеевна №31 01.08.2019 жіберілді
9 Аден Айнұр Алтынбекқызы №31 01.08.2019 жіберілді
10 Кучеренко Илья Андреевич №31 01.08.2019 жіберілді
11 Креймер Федор Сергеевич №31 01.08.2019 жіберілді
12 Сарсенбаев Алтынбек Маратович №31 01.08.2019 жіберілді
13 Бирюкова Ксения Александровна №31 01.08.2019 жіберілді
14 Шрейдер Александра Александровна №31 01.08.2019 жіберілді
15 Шевченко Алена Евгеньевна №31 01.08.2019 жіберілді
16 Камзина Алия Мажитовна №31 01.08.2019 жіберілді
17 Живаева Екатерина Алексеевна №31 01.08.2019 жіберілді
18 Федоренко Анна Витальевна №31 01.08.2019 жіберілді
19 Кусаинова Нургуль Абухамитова №31 01.08.2019 жіберілді
20 Журавлева Нелли Ивановна №31 01.08.2019 жіберілді
21 Терехина Виолетта Анатольевна №31 01.08.2019 жіберілді
22 Мухамедьярова Диана Аслановна №31 01.08.2019 жіберілді
23 Галина Айнур Ануаровна №31 01.08.2019 Қатысқан жоқ
24 Мухамеджанова Асель Канатовна №31 01.08.2019 жіберілді
25 Макаренко Наталья Викторовна №31 01.08.2019 жіберілді
26 Долгополова Регина Дмитриевна №32 01.08.2019 жіберілді
27 Хижникова Аполлинария Викторовна №32 01.08.2019 жіберілді
28 Исабеков Тимур Серикович №32 01.08.2019 жіберілді
29 Қадырбек Архат Асқарұлы №32 01.08.2019 жіберілді
30 Газдиева Залина Башировна №32 01.08.2019 жіберілді
31 Маас Анжелика Ивановна №32 01.08.2019 жіберілді
32 Закирьянова Жанна Максимовна №32 01.08.2019 жіберілді
33 Захарова Анастасия Ильинична №32 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Ортопедиялық стоматология» біліктілігі «Тіс технигі»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Савищенко Евгений Викторович № 27 01.08.2019 жіберілді
2 Белозерова Валерия Владимировна № 27 01.08.2019 жіберілді
3 Глущак Роман Васильевич № 27 01.08.2019 жіберілді
4 Жұмагелді Бекжан Есенкелдіұлы № 27 01.08.2019 Қатысқан жоқ
5 Коригов Малик Магометович № 27 01.08.2019 жіберілді
6 Мыльников Даниил Егорович № 27 01.08.2019 жіберілді
7 Богданов Илья Сергеевич № 27 01.08.2019 жіберілді
8 Макишев Адиль Аскарович № 27 01.08.2019 жіберілді
9 Бельденинов Алексей Владимирович № 27 01.08.2019 жіберілді
10 Ташов Николай Васильевич № 27 01.08.2019 жіберілді
11 Хазиев Даниил Русланович № 27 01.08.2019 жіберілді
12 Қайролла Кәрім Дәулетұлы № 27 01.08.2019 жіберілді
13 Мусаип Мейрхан Куандыкұлы № 30 А 01.08.2019 жіберілді
14 Цигулёв Дмитрий Евгеньевич № 27 01.08.2019 жіберілді
15 Сергеев Сергей Сергеевич № 27 01.08.2019 жіберілді
16 Иманов Руслан Жаркынович № 27 01.08.2019 жіберілді
17 Кабылдинов Муслим Галыбекович № 30 А 01.08.2019 жіберілді
18 Абуов Дастан Амантаевич № 30 А 01.08.2019 жіберілді
19 Удалов Александр Сергеевич № 27 01.08.2019 жіберілді
20 Васильченко Антон Алексеевич № 27 01.08.2019 жіберілді
21 Кайдаулов Арсен Амангельдинович № 27 01.08.2019 жіберілді
22 Максименко Марина Дмитриевна № 27 01.08.2019 жіберілді
23 Уралбеков Тлеугабыл Эрденович № 27 01.08.2019 жіберілді
24 Калтаев Кабдылманап Мейрамович № 30 А 01.08.2019 жіберілді
25 Пшенбаев Арман Оралбаевич № 30 А 01.08.2019 Қатысқан жоқ
26 Шенфельдт Елена Анатольевна № 27 01.08.2019 жіберілді
27 Дергачёв Никита Евгеньевич № 27 01.08.2019 жіберілді
28 Аспандияров Диас Аспандиярович № 27 01.08.2019 жіберілді