16.08.2019 ж. арнайы (психометриялық) емтиханның қорытындысы

ШАРУАШЫЛЫҚ ЖҮРГІЗУ ҚҰҚЫҒЫНДАҒЫ «ПАВЛОДАР МЕДИЦИНАЛЫҚ ЖОҒАРЫ КОЛЛЕДЖІ” КОММУНАЛДЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК КӘСІПОРНЫ

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Мейіргер ісі»
Біліктілігі «Жалпы практика мейіргері»

Аты-жөні Топ Өткізу күні Бағасы
1 Асалхан Амангул №1 16.08.2019 жіберілді
2 Алмбек Замира №2 16.08.2019 жіберілді
3 Айбек Жайдарман №2 16.08.2019 жіберілді
4 Едіге Ерсін Имбергенұлы №2 16.08.2019 жіберілді
5 Дүйсенбай Асылбай Дауренұлы №2 16.08.2019 жіберілді
6 Кереева Нұрсауле Даулетқызы №2 16.08.2019 жіберілді
7 Абдираимова Сабина Дониёр қизи №2 16.08.2019 жіберілді
8 Уахитова Гульмира Балташевна № 6 16.08.2019 жіберілді
9 Бельгер Ангелина Руслановна № 6 16.08.2019 жіберілді
10 Лукичева Милена Валентиновна № 6 16.08.2019 жіберілді
11 Шоканова Нурлыхан Токтаровна № 19 16.08.2019 жіберілді
12 Шарбакбаева Гуляим Сайтжановна № 19 16.08.2019 жіберілді
13 Нуржигитова Галия Биляловна № 19 16.08.2019 жіберілді
14 Исабекова Акмарал Аманжоловна № 19 16.08.2019 жіберілді
15 Аубакирова Айжан Сагдатовна № 19 16.08.2019 жіберілді
16 Ксентаева Гульдана Бекмаганбетовна № 22 А 16.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Мейіргер ісі» біліктілігі «Қолданбалы бакалавр»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Естенов Бахытбек Амиржанович № 15 16.08.2019 жіберілді
2 Тихонова Карина Сериковна № 15 16.08.2019 жіберілді
3 Абұлғазинова Гүлдана Жастілекқызы № 15 16.08.2019 жіберілді
4 Тогайбаева Эсмигюль Ришатовна № 15 16.08.2019 жіберілді
5 Генералова Марина Петровна № 15 16.08.2019 жіберілді
6 Шайкова Аида Зангирхановна № 15 16.08.2019 жіберілді
7 Калимулина Диана Бакытовна № 15 16.08.2019 жіберілді
8 Леписа Роман Сергеевич № 15 16.08.2019 жіберілді
9 Кажкенова Зарина Сериковна №18А 16.08.2019 жіберілді
10 Бекпалов Арсен Канатович №18А 16.08.2019 жіберілді
11 Темирова Анастасия Владиславовна № 15 16.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Емдеу ісі» біліктілігі «Акушер»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Хлопина Екатерина Олеговна № 11 16.08.2019 жіберілді
2 Янченко Вероника Викторовна № 11 16.08.2019 жіберілді
3 Лупанчук Алина Салаватовна № 11 16.08.2019 жіберілді
4 Тогузбаева Альмира Ерболатовна № 11 16.08.2019 жіберілді
5 Бачалова Елизавета Османовна № 11 16.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Емдеу ісі» біліктілігі «Фельдшер»

Т.А.Ә/Ф.И.О. Топ Өткізу күні Бағасы
1 Жебрикова Карина Валерьевна № 23 16.08.2019 жіберілді
2 Иранбаков Асет Бакытжанович № 23 16.08.2019 жіберілді
3 Валетов Салават Нургалиевич № 23 16.08.2019 жіберілді
4 Саипов Мирас Талгатович № 23 16.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Фармация» біліктілігі «Фармацевт»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Картоева Роза Макшариповна № 32 16.08.2019 жіберілді
2 Абуова Алия Суюндыковна № 32 16.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Ортопедиялық стоматология» біліктілігі «Тіс технигі»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Жұмагелді Бекжан Есенкелдіұлы № 27 16.08.2019 жіберілді
2 Абдрахманов Адлан Жанатович № 27 16.08.2019 жіберілді
3 Панов Рустем Жасуланович № 27 16.08.2019 жіберілді
4 Шаяхметов Ренат Каиртасович № 28 16.08.2019 жіберілді
5 Алимбаев Владимир Владимирович № 28 16.08.2019 жіберілді
6 Әужан Олжас Қазбекұлы № 28 16.08.2019 жіберілді
7 Яблонский Владислав Константинович № 28 16.08.2019 жіберілді
8 Анциферова Дарья Сергеевна № 28 16.08.2019 жіберілді
9 Пшенбаев Арман Оралбаевич №30А 16.08.2019 жіберілді
10 Аханов Айдар Куандыкович №30А 16.08.2019 жіберілді