2019 жылдың 19 тамыздағы қабылдау емтихандарының қорытындысы

Мамандық «Мейіргер ісі»
Біліктілігі «Жалпы практика мейіргері»
(мемлекеттік тапсырыс, мемлекеттік тілде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Жакиянова Саиидина Батталовна №1 41
2 Уалиева Малика Ерхасеновна №1 54
3 Совет Жібек Жанатқызы №1 37
4 Сағидолла Мирас Қанатұлы №1 51
5 Қабдылбек Сағыныш Талғатқызы №1 37
6 Шерубай Аяулым Кекілқызы №1 47
7 Сатжан Күмісай №1 39
8 Бейсенби Мендигул №1 54
9 Данкина Кымбат Бауржановна №1 58
10 Хайрол Оразбек №1 35
11 Шерияздан Күмис №1 46
12 Аман Ораза №1 50
13 Амамбай Ерболат Насипбекұлы №1 36
14 Жеңіс Аяулым Ержанқызы №1 35
15 Абзалхан Шалқар №1 36
16 Марат Шайхыислам Мұратұлы №1 35
17 Мертаева Аружан Нұрланқызы №1 37
18 Жанарбек Аймулдир №1 51
19 Асалхан Амангул №1 35
20 Ахметова Айгерим Жумагельдиновна №1 39
21 Муратхан Жадыра №1 35
22 Асаинова Гульдена Кайратовна №1 38
23 Балтабаева Сабина Куантаевна №1 35
24 Бекболат Рауан №1 39
25 Кочкарова Муқаддасхон Жамалиддин кизи №1 37
26 Алмбек Замира №2 35
27 Айбек Жайдарман №2 35
28 Хабдула Слушаш Даулетқызы №2 37
29 Табигат Тилеубек №2 47
30 Зана Жансая №2 50
31 Толегенова Жанар Армановна №2 36
32 Айдарбек Ильназ Бахтиярқызы №2 38
33 Майлыбайқызы Әсем №2 40
34 Жарылгасимова Гулназ Кайыржановна №2 37
35 Бегендикова Даяна Бегендиковна №2 41
36 Есен Жангүл №2 40
37 Жумажан Әдемі Қаирболатқызы №2 35
38 Маканова Диляра Манасовна №2 37
39 Едіге Ерсін Имбергенұлы №2 35
40 Дүйсенбай Асылбай Дауренұлы №2 67
41 Кереева Нұрсауле Даулетқызы №2 39
42 Абдираимова Сабина Дониёр қизи №2 36

 

Мамандық «Мейіргер ісі»
Біліктілігі «Жалпы практика мейіргері»
(мемлекеттік тапсырыс, орыс тілінде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Троянова Татьяна Анатольевна № 6 38
2 Шаймысламова Кымбат Муратовна № 6 35
3 Михновец Виктория Владимировна № 6 35
4 Алфутова Ангелина Васильевна № 6 40
5 Раисова Жумагыз Сапаровна № 6 35
6 Жубаева Амина Канагатовна № 6 35
7 Чернякова Снежанна Ивановна № 6 35
8 Коржаспаева Зарина Ораловна № 6 36
9 Мантырева Лиана Денисовна № 6 47
10 Фельк Анастасия Владимировна № 6 35
11 Шваб Карина Валидовна № 6 62
12 Коношенко Олеся Владимировна № 6 45
13 Умерханова Сара Аспандияровна № 6 40
14 Загирова Камиля Рафаильевна № 6 39
15 Удовенко Кристина Николаевна № 6 35
16 Янц Валерия Андреевна № 6 47
17 Больт Екатерина Сергеевна № 6 38
18 Колпакова Аделина Андреевна № 6 36
19 Иманбекова Сауле Сартаевна № 6 38
20 Уахитова Гульмира Балташевна № 6 35
21 Лукичева Милена Валентиновна № 6 35
22 Бельгер Ангелина Руслановна № 6 50
23 Султанова Айсара Жанатовна № 10 А 41

 

Мамандық «Мейіргер ісі»
Біліктілігі «Қолданбалы бакалавр»
(мемлекеттік тапсырыс, орыс тілінде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Васильева Камила Владимировна № 15 47
2 Горшанова Анастасия Александровна № 15 38
3 Сыздыкова Альмира Кайдаровна № 15 39
4 Дубцова Ирина Сергеевна № 15 37
5 Сагитов Тимур Маратович № 15 36
6 Андреева Алина Викторовна № 15 38
7 Хамзина Диана Сакеновна № 15 36
8 Михайлова Ксения Яковлевна № 15 37
9 Баренова Динара Жумагалиевна № 15 35
10 Кусаинова Камила Сагидоллаевна № 15 42
11 Хивина Роза Ильдузовна № 15 38
12 Кобзев Марк Александрович № 15 39
13 Мушенкова Анастасия Александровна № 15 59
14 Естенов Бахытбек Амиржанович № 15 37
15 Тихонова Карина Сериковна № 15 35
16 Абұлғазинова Гүлдана Жастілекқызы № 15 36
17 Тогайбаева Эсмигюль Ришатовна № 15 39
18 Генералова Марина Петровна № 15 35
19 Шайкова Аида Зангирхановна № 15 39
20 Калимулина Диана Бакытовна № 15 Келген жоқ
21 Леписа Роман Сергеевич № 15 38
22 Темирова Анастасия Владиславовна № 15 37
23 Кажкенова Зарина Сериковна №18А 35
24 Жамбулов Диас Казбекович №18А 36
25 Бекпалов Арсен Канатович №18А Келген жоқ

 

Мамандық «Емдеу ісі»
Біліктілігі «Акушер»
(мемлекеттік тапсырыс, орыс тілінде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Магзумова Диана Алпысовна № 11 35
2 Прахт Мария Ивановна № 11 62
3 Кульмаметьева Амина Наилевна № 11 35
4 Садовая Лидия Васильевна № 11 39
5 Белоусова Эрика Эдуардовна № 11 38
6 Петушкова Дарья Алексеевна № 11 36
7 Сенькина Ксения Юрьевна № 11 36
8 Хасенова Данара Темирязевна № 11 35
9 Евтушенко Дарина Талгатовна № 11 37
10 Кравчук Анна Александровна № 11 38
11 Агыбаева Алмара Анваровна № 11 39
12 Прокопова Ангелина Денисовна № 11 41
13 Хлопина Екатерина Олеговна № 11 35
14 Янченко Вероника Викторовна № 11 42
15 Лупанчук Алина Салаватовна № 11 36
16 Тогузбаева Альмира Ерболатовна № 11 38
17 Бачалова Елизавета Османовна № 11 35
18 Зеинова Назигуль Сериковна № 14 А 37

 

Мамандық «Мейіргер ісі»
Біліктілігі «Жалпы практика мейіргері»
(келісім шарт негізінде, орыс тілінде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Жумагельдина Жулдуз Боранбайкызы № 19 39
2 Толкунова Наталья Владимировна № 19 37
3 Таранчук Анжела Станиславовна № 19 35
4 Кудайкулова Гульден Гайниденовна № 19 35
5 Заика Валерия Олеговна № 19 43
6 Боранбаева Альмира Куанышевна № 19 18
7 Уалиева Линда Канатовна № 19 35
8 Жайсамбаева Майгуль Нурситовна № 19 19
9 Степанова Ирина Анатольевна № 19 36
10 Баймышева Галия Габдулловна № 19 35
11 Тауекелова Макпал Бауржановна № 19 53
12 Макина Акмарал Кудайдулловна № 19 35
13 Петрик Ольга Сергеевна № 19 36
14 Краснова Алла Андреевна № 19 48
15 Буераклаева Аза Маратовна № 19 42
16 Переверзева Вера Евгеньевна № 19 Келген жоқ
17 Терещенко Марина Николаевна № 19 39
18 Хрунич Виктория Юрьевна № 19 19
19 Уртикова Ирина Александровна № 19 40
20 Футорная Наталья Александровна № 19 37
21 Шоканова Нурлыхан Токтаровна № 19 39
22 Шарбакбаева Гуляим Сайтжановна № 19 44
23 Нуржигитова Галия Биляловна № 19 35
24 Исабекова Акмарал Аманжоловна № 19 35
25 Аубакирова Айжан Сагдатовна № 19 36
26 Сембаева Ардак Сагындыковна № 22 А 37
27 Ксентаева Гульдана Бекмаганбетовна № 22 А 15
28 Кожекова Айман Джанахметовна № 22 А 39
29 Кошжанова Шынар Атымтаевна № 22 А 63
30 Базарханова Арайлым Нургалиевна № 22 А 70
31 Жилкибаева Сакыпжамал Даулбаевна № 22 А 47

 

Мамандығы «Фармация»
Біліктілігі «Фармацевт»

(келісім шарт негізінде, орыс тілінде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Кульмагамбетова Сауле Солтановна № 31 35
2 Войнова Инесса Игоревна № 31 47
3 Карпова Елизавета Николаевна № 31 48
4 Жакенова Динара Кайратовна № 31 38
5 Ворожейкин Игорь Сергеевич № 31 39
6 Кейль Евгения Витальевна № 31 37
7 Чембура Александра Алексеевна № 31 38
8 Аден Айнұр Алтынбекқызы № 31 35
9 Кучеренко Илья Андреевич № 31 37
10 Креймер Федор Сергеевич № 31 37
11 Сарсенбаев Алтынбек Маратович № 31 50
12 Бирюкова Ксения Александровна № 31 37
13 Шрейдер Александра Александровна № 31 41
14 Шевченко Алена Евгеньевна № 31 39
15 Камзина Алия Мажитовна № 31 35
16 Живаева Екатерина Алексеевна № 31 46
17 Федоренко Анна Витальевна № 31 66
18 Кусаинова Нургуль Абухамитова № 31 35
19 Журавлева Нелли Ивановна № 31 45
20 Терехина Виолетта Анатольевна № 31 38
21 Мухамедьярова Диана Аслановна № 31 39
22 Макаренко Наталья Викторовна № 31 44
23 Долгополова Регина Дмитриевна № 32 36
24 Хижникова Аполлинария Викторовна № 32 40
25 Исабеков Тимур Серикович № 32 37
26 Қадырбек Архат Асқарұлы № 32 40
27 Газдиева Залина Башировна № 32 39
28 Маас Анжелика Ивановна № 32 19
29 Закирьянова Жанна Максимовна № 32 55
30 Захарова Анастасия Ильинична № 32 20
31 Картоева Роза Макшариповна № 32 37
32 Абуова Алия Суюндыковна № 32 17

 

Мамандық «Емдеу ісі»
Біліктілігі «Фельдшер»

(келісім шарт негізінде, орыс тілінде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Долгополова Евгения Евгеньевна № 23 36
2 Порада Светлана Игоревна № 23 40
3 Есауленко Светлана Павловна № 23 40
4 Волкова Ольга Викторовна № 23 38
5 Шалипов Руслан Арманович № 23 39
6 Андреев Сергей Васильевич № 23 37
7 Саипов Мирас Талгатович № 23 35
8 Кучуков Артур Серикович № 23 36
9 Жанузакова Сабина Ерлановна № 23 39
10 Багакашвили Висхан № 23 36
11 Аубакирова Айсулу Сериковна № 23 35
12 Чучаева Надежда Саламбековна № 23 41
13 Кайль Дмитрий Анатольевич № 23 38
14 Ятченко Максим Александрович № 23 44
15 Москаленко Ярослав Игоревич № 23 36
16 Жебрикова Карина Валерьевна № 23 38
17 Иранбаков Асет Бакытжанович № 23 37
18 Валетов Салават Нургалиевич № 23 56
19 Илюбаев Мансур Серикович №26 А 35
20 Сүлеймен Еркежан Жұмабекқызы №26 А 39

 

Мамандығы «Ортопедиялық стоматология»
Біліктілігі «Тіс технигі»

(келісім шарт негізінде, орыс тілінде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Савищенко Евгений Викторович № 27 40
2 Белозерова Валерия Владимировна № 27 26
3 Глущак Роман Васильевич № 27 42
4 Жұмагелді Бекжан Есенкелдіұлы № 27 41
5 Коригов Малик Магометович № 27 55
6 Мыльников Даниил Егорович № 27 52
7 Богданов Илья Сергеевич № 27 36
8 Макишев Адиль Аскарович № 27 46
9 Бельденинов Алексей Владимирович № 27 31
10 Ташов Николай Васильевич № 27 41
11 Хазиев Даниил Русланович № 27 53
12 Қайролла Кәрім Дәулетұлы № 27 18
13 Цигулёв Дмитрий Евгеньевич № 27 32
14 Сергеев Сергей Сергеевич № 27 59
15 Иманов Руслан Жаркынович № 27 34
16 Удалов Александр Сергеевич № 27 56
17 Васильченко Антон Алексеевич № 27 36
18 Кайдаулов Арсен Амангельдинович № 27 52
19 Максименко Марина Дмитриевна № 27 44
20 Уралбеков Тлеугабыл Эрденович № 27 51
21 Шенфельдт Елена Анатольевна № 27 38
22 Дергачёв Никита Евгеньевич № 27 63
23 Аспандияров Диас Аспандиярович № 27 44
24 Абдрахманов Адлан Жанатович № 27 15
25 Панов Рустем Жасуланович № 27 30
26 Шаяхметов Ренат Каиртасович № 28 41
27 Алимбаев Владимир Владимирович № 28 49
28 Әужан Олжас Қазбекұлы № 28 38
29 Яблонский Владислав Константинович № 28 29
30 Анциферова Дарья Сергеевна № 28 25
31 Мусаип Мейрхан Куандыкулы №30А 37
32 Кабылдинов Муслим Галыбекович №30А 23
33 Абуов Дастан Амантаевич №30А 30
34 Калтаев Кабдылманап Мейрамович №30А 43
35 Пшенбаев Арман Оралбаевич №30А 27
36 Аханов Айдар Куандыкович №30А 55