Басты бет / Сынып нұсқаулығы

Сынып нұсқаулығы

Сынып жетекшілігі туралы Ережеге сәйкес және оқу топтарында оқумен сабақтан тыс тәрбие жұмысы жүйесін құру мақсатында колледж директорының бұйрығымен 2022-2023 оқу жылына сынып жетекшілері болып келесі оқытушылар тағайындалды:

Бөлімше Ахитова Б. М.

1группа 110«Сестринское дело»Нурдильдинова А. М.
2группа 120«Сестринское дело»Абдыхамидова А. Б.
3группа 130«Сестринское дело»Айдар Ф. А.
4группа 140«Сестринское дело»Кенжебекова Р.. К.
5группа 150«Сестринское дело»Нурканова Г. Же.
6группа 160«Сестринское дело»Утегенов А. Д.
7группа 170«Сестринское дело»Касымханова Т. Же.
8группа 180«Сестринское дело»Кусаинов М. М.
9группа 210«Сестринское дело»Байгулова Ш. Ш.
10группа 220«Сестринское дело»Мутапова С. К.
11группа 230«Сестринское дело»Битигова Г.. С.
12группа 240«Сестринское дело»Тайлакова А. Н.
13группа 310«Сестринское дело»Сейсембекова М. Хорошо.
14группа 320«Сестринское дело»Сейсембекова М. Хорошо.

 

Бөлімше Бенке О. А.

1группа 110«Стоматология»Боровикова Н. В.
2группа 120«Стоматология»Москалец В. С.
3группа 130«Стоматология»Сарсенбаев Р. Р.
4группа 210«Стоматология»Тайлакова А. Н.
5группа 220«Стоматология»Сарсенбаев Р. Р.
6группа 230«Стоматология»Темирбулатова Г. Б.
7группа 210«Стоматология ортопедическая»Байкенова Р.. ЧАС.
8группа 110“Аптека”Сарканова М. Д.
9группа 120“Аптека”Москалец В. С.
10группа 210“Аптека”Сагадатова М. Б.
11группа 220“Аптека”Маковская И. А.
12группа 310“Аптека”Григоренко А. Д.
13группа 320“Аптека”Пфенинг Г. Д.

 

Бөлім Макабаева Д. К.

1группа 110«Сестринское дело» ПБЖумагалиева А. К.
2группа 210«Сестринское дело» ПБКульбекова Ш. Же.
3группа 310«Сестринское дело» ПБТолеубекова А. А.
4группа 410«Сестринское дело» ПБДосбергенова К. я.
5группа 110«Сестринское дело» УПБОспанова А. Н.
6группа 120«Сестринское дело» УПБОспанова А. Н.
7группа 210«Сестринское дело» УПБЖумагалиева А. К.
8группа 250«Сестринское дело»Досбергенова К. я.
9группа 260«Сестринское дело»Мажитова Б. А.
10группа 270«Сестринское дело»Абдикадыр С. Же.
11группа 280«Сестринское дело»Адильбаева А. К.
12группа 330«Сестринское дело»Мусабекова А. А.
13группа 340«Сестринское дело»Мусабекова А. А.
14группа 350«Сестринское дело»Таласпаева А. А.
15группа 360«Сестринское дело»Безусова Т. В.

 

Бөлімше Мукушова А. А.

1группа 110«Лечебное дело»Сабырбек Н. С.
2группа 120«Лечебное дело»Нурахметова А. О.
3группа 130«Лечебное дело»Камшатов С. Д.
4группа 140«Лечебное дело»Калижан М. К.
5группа 210«Лечебное дело»Жакишева А. А.
6группа 220«Лечебное дело»Юсупбай М. г.
7группа 230«Лечебное дело»Негод Г. Д.
8группа 310«Лечебное дело»Алимуханова Б. Н.
9группа 320«Лечебное дело»Султанова С. А.
10группа 110«Акушерское дело»Гущина Е. А.
11группа 210«Акушерское дело»Негод Г. Д.
12группа 210«Лабораторная диагностика»Алимуханова Б. Н.
9группа 310«Лечебное дело» квалификации «Акушер (-ка)»