Оқуға түсу емтихандарының қорытындысы

2018 жылдың 15 тамыздағы қабылдау емтихандарының қорытындысы

Мамандық «Мейіргер ісі»

Біліктілігі  «Жалпы практикадағы медбике»

Мемлекеттік тапсырыс, оқыту тілі-  қазақ

Топ № 1

Абитуриенттің аты -жөні Жалпы балл саны
1 Оспанова Аида Данияровна 38
2 Садуакасова Алтынай Зариповна 44
3 Ризабек Акбота Бейсембайқызы 36
4 Темирболат Камила Амангельдықызы 35
5 Оспанова Мадина Жанатовна 40
6 Ойрат Мадина 39
7 Халимолла Аяна Гарифоллаевна 36
8 Тулеубаева Айым Кайратовна 35
9 Бехетханқызы Арай Келген жоқ
10 Бауыржан Лаззат 0
11 Ақжигитова Гүлім Тоқтарқызы 40
12 Каирова Дана Нуржановна 35
13 Каримова Динара Даниярқызы 36
14 Қайден Гүлжанат Темирболатқызы 36
15 Бегадиева Альмира Николаевна 46
16 Караханова Кымбат Нуртаевна 57
17 Зейнуллинова Айгерим Ерганатовна 41

Мамандық «Мейіргер ісі»

Біліктілігі  «Қолданбалы бакалавр» 3 ж. 6 ай

Мемлекеттік тапсырыс, оқыту тілі – мемлекеттік

Топ № 22

Абитуриенттің аты – жөні Жалпы балл саны
1 Амангелді Сағира Асхатқызы 38
2 Есимханова Аймереке Куатовна 63
3 Кенжебай Жулдыз 35
4 Шукутаева Айсана Кусмановна Келген жоқ
5 Қаршыға Абзал Серікұлы 40
6 Қабдолла Гүлзада Аманжолқызы 36
7 Төлеген Хазима 35
8 Досова Рамиля Жанбулатовна 39
9 Нурахметова Рахима Шакратовна 51
10 Аманбекқызы Жанбота 54
11 Баужанова Дамира Асхатовна 35
12 Тохтар Армангүл 36
13 Картпаева Райгуль Сериковна 39
14 Сағиден Асылзат Амангелдіқызы 37
15 Ыдырыс Айжан Рахатқызы 35
16 Қуанышбаева Алуа Бауыржанқызы 54
17 Қабдылуап Ақмарал Мұратқызы 46
18 Мухамедова Дарина Маратовна 63

Мамандығы «Емдеу ісі»

Біліктілігі «Фельдшер»

Мемлекеттік тапсырыс, оқыту тілі-  мемлекеттік

Топ № 9

Абитуриенттің аты -жөні Жалпы балл саны
 1 Қантай Арайлым Оспанқызы 43
Жумабаева Альмира Канатовна 36
Серік Кенжегүл 17
Бейсова Баян Жумабайевна 45
Анкабаева Гулчехра Хусниддинқызы 35
Жанболатұлы Жаннұр 46
Камисхан Сулушаш 35
Жуматай Әділ Маратұлы 65
Нурпеисова Зарина Бериковна 38
10  Рахманова Аида Нурлановна 35
11  Ерболат Батима 35
12  Темирханова Аружан Жаксылыковна 44
13  Саттарова Нұрсұлу Айтугановна 42
14  Аманжол Айгерім 35
15  Тулеубаева Адема Армановна 38
16  Қиналбек Арайлым Абуғалиқызы 56
17  Байдуман Әбу – Бәкір Сағатұлы 35
18  Ескендір Мөлдір 40
19  Төмрөө Магсат 22
20  Макишева Данагуль Мадиевна 39
21  Орақ Нұрсауле Бауржанқызы 44

Мамандығы «Емдеу ісі»

Біліктілігі «Фельдшер»

Мемлекеттік тапсырыс, оқыту тілі-  мемлекеттік

Топ № 10

Абитуриенттің аты -жөні Жалпы балл саны
1 Серкенова Даяна Жаслановна 38
2 Хуандага Ерланбек 35
3 Кабильдинов Алемжан Сембаевич 49
4 Жанбырбаев Дамир Нурланович 10
5 Кабзолдина Акбаян Дулатовна 39
6 Мамешов Есхат Жанатұлы 36

Специальность «Лечебное дело»

Квалификация «Акушер,-ка»

Государственный заказ, язык обучения-  русский

Группа № 18

 

Ф.И.О. абитуриента Общее количество баллов
1 Мавлонова Карина Истамовна 42
2 Аксенова Наталья Владимировна 42
3 Кудайбергенова Зарема Амангельдиновна 35
4 Саваровская Екатерина Сергеевна 41
5 Потанина Виолетта Анатольевна 40
6 Мукурова Дарига Нурболатовна 41
7 Бурба Кристина Александровна 37
8 Бастемиева Альмира Темиргалиевна 39
9 Махмедова Камила Кайржановна 37
10 Рудик Лилия Максимовна 37

Специальность «Стоматология»

Квалификация «Дантист»

На платной основе, язык обучения-  русский

Группа № 49

 

Ф.И.О. абитуриента Общее количество баллов
1 Бочарова Александра Алексаендровна 38
2 Бисембаев Темирлан Ермекович 53
3 Дишниев Рамзан Алиевич 35
4 Шмайхель Наталья Геннадьевна 49
5 Бондаренко Константин Павлович 40
6 Анкуца Полина Михайловна 36
7 Сапаров Фарух Рустамбекович 35
8 Чиркин Владимир Владимирович 47
9 Абилов Али Каныбекович 63
10 Оздоев Ваха Макшарипович 56
11 Лебедева Зинаида Алексеевна 37
12 Гросс Джастин Александрович 36
13 Мукатова Мадина Наримановна 58
14 Есенов Муса Муратович 51
15 Фомин Эдуард Евгеньевич 56
16 Исмаилов Анар Бахтияр оглы 63
17 Зейбольд Егор Гарикович 38
18 Валетов Салават Нургалиевич 65
19 Бейсекеев Аян Тулегенович 10
20 Голобородченко Мария Олеговна 62
21 Хациев Тархан Магомедович 57

Специальность «Стоматология ортопедическая»

Квалификация «Зубной техник»

На платной основе, язык обучения-  русский

Группа № 52

 

Ф.И.О. абитуриента Общее количество баллов
1 Данилин Иван Павлович 37
2 Рымарь Юрий Сергеевич 38
3 Айтпай Жандос Назымбекұлы 39
4 Шрамко Екатерина Александровна 60
5 Фишер Артем Евгеньевич 36
6 Шенфельд  Елена Анатольевна 39

Специальность «Лечебное дело»

Квалификация «Фельдшер»

На договорной основе, язык обучения-  русский

Группа № 36

 

Ф.И.О. абитуриента Общее количество баллов
1 Шефер Артур Яковлевич 39
2 Кадкина Дарья Валерьевна 53
3 Джураева Гулжана Рустамовна 43
4 Фаезова Елена Николаевна 35
5 Дерепаско Евгений Валерьевич 41
6 Солтанова Дана Жанатовна 38
7 Маркин Даниил Сергеевич 35
8 Сарымова Айгерим Кайреденовна 37
9 Голованова Аганета Владиславовна 39
10 Ставкова Нина Вячеславовна 35
11 Луганский Михаил Витальевна 36
12 Газдиев Батыр Уланович 36
13 Порохов Даниил Олегович 70
14 Бойченко Александр Алексеевич 36
15 Саукенова Зарина Сериковна 48
16 Осипова Анастасия Алексеевна 38

Специальность «Сестринское дело»

Квалификация «Прикладной бакалавр» 3,6

Государственный заказ, язык обучения-  руский

 Группа № 26

 

Ф.И.О. абитуриента Общее количество баллов
1 Баймухаметов Нурсултан Жанатович 60
2 Салтыкова Диана Викторовна 35
3 Удовенко Кристина Николаевна 25
4 Редько Дарья Андреевна 40
5 Баринова Вероника Максимовна 36
6 Трощева Елена Сергеевна 26
7 Феденко Анастасия Владимировна 39
8 Мищенко Валерия Викторовна 39
9 Казанцева Яна Дмитриевна 42
10 Габун Виктория Николаевна 37
11 Дозиденко Юлия Николаевна 59
12 Сакиянова Светлана Нурахметовна 37
13 Снегур Алина Александровна 43
14 Пацер Юлия Вячеславовна 37
15 Аушева Макка Ваховна 36
16 Нагаева Дария Нуржановна 37
17 Амантай Мүслім Аяанұлы 39
18 Пастухова Виктория Сергеевна 44
19 Свобода Алика Владленовна 40
20 Крестьяникова Наталья Александровна 38
21 Котельников Максим Анатольевич 13
22 Логвинова Кристина Дмитриевна 39
23 Васолашко Ирина Вячеславовна 35
24 Беляк Ярослав Анатольевич 35

 

 Специальность «Сестринское дело»

Квалификация «Прикладной бакалавр»

Государственный заказ, язык обучения-  руский

Группа № 27

 

Ф.И.О. абитуриента Общее количество баллов
1 Глеклер Карина Куандыковна 35
2 Мукс Анастасия Денисовна 39
3 Иванченко Натали Александровна 25
4 Шульга Ян Вадимович 39
5 Ахметжанова Акмарал Сагидуллаевна 35

Специальность «Сестринское дело»

Квалификация «Медицинская сестра общей практики»

На договорной основе, язык обучения-  русский

Группа № 33

Ф.И.О. абитуриента Общее количество баллов
1 Акимбаева Асия Анатольевна 36
2 Ибатова Асемгуль Сарсенбаевна 35
3 Хруниг Виктория Юрьевна 58
4 Тезекбаева Анна Сергеевна 42
5 Баренова Динара Жумагалиевна 0
6 Кусаинова Риза Маратовна Не явилась
7 Алегожина Гульжанат Сабриденовна 35
8 Отыншина Сандуғаш Жумасеитовна 37
9 Иноземцева Алеся Александровна 48
10 Кашурная Оксана Васильевна 40
11 Кузнецова Мария Владимировна 39

Специальность «Сестринское дело»

Квалификация «Медицинская сестра общей практики»

Государственный заказ, язык обучения-  русский

Группа № 5

Ф.И.О. абитуриента Общее количество баллов
Турлубаева Алтыншаш Кураковна 38
Айгазинова Дарина Халильевна 35
  Касанова Айжан Бауржановна 44
Федина Екатерина Юрьевна 47
Захаренко Дарья Александровна 38
Гузий Ксения Викторовна 43
Гесс Алиса Сергеевна 39
Варварюк Светлана Васильевна 38
Асанова Лейла Тюлюбаевна 35
Хитринцева Александра Викторовна 59
Аязбаева Эльвира Бакытовна 60
Галдак Максим Константинович 35
Воронова Виктория Сергеевна 42
Саманбетова Сымбат Жанатовна 38
Бондаренко Софья Владимировна 35
Кретинина Валерия Валерьевна 37
Джумабаева Асель Джамбуловна 32
Хлопин Андрей Олегович 38
Рахмуханова Алия Амангельдиновна 61
Швец Татьяна Владимировна 17
Масленникова Ксения Андреевна 45
Кулинич Алина Васильевна 38
Макеенок Анастасия Андреевна 58

 

 Специальность «Фармация»

Квалификация «Фармацевт»

На договорной основе, язык обучения-  русский

Группа № 45

 

Ф.И.О. абитуриента Общее количество

баллов

1 Амерханова Айгерим Канатовна 22
2 Колесник Лилия Александровна 35
3 Билялова Ирина Рашитовна 59
4 Кургузкина Анастасия Игоревна 19
5 Чудевич Лина Тимофеевна 36
6 Верменич Юлия Владимировна 44
7 Тыщенко Валерия Вячеславовна 64
8 Шаболда Светлана Константиновна 35
9 Бород Светлана Юрьевна 43
10 Татенова Айна Ерболовна 36
11 Дюсенова Диана Александровна 21
12 Амерханова Асемгуль Мараловна 59
13 Эбергардт Галина Николаевна 36
14 Курбыко Ульяна Алексеевна 37
15 Усманова Кристина Александровна 35
16 Мустафинова Эльмира Нургазыевна 35
17 Сёмка Кристина Игоревна 63
18 Напесочная Людмила Владимировна 19
19 Дюсембенова Диана Имангалиевна 37
20 Кулатаева Диана Айсериковна 35
21 Ордабаева Меруерт Оразовна 35
22 Храмова Таисия Игоревна 36
23 Николенко Олеся Анатольевна 37
24 Кощеева Дарья Максимовна 35

 

 Специальность «Фармация»

Квалификация «Фармацевт»

На договорной основе, язык обучения-  русский

Группа № 46

 

Ф.И.О. абитуриента Общее количество

баллов

1 Садыкова Жанар Бейсеновна 19
2 Саитова Асель Габитовна 39
3 Терентьева Анастасия Игоревна Не явилась
4 Кабышева Жанна Кабибулловна 15
5 Классен Татьяна Александровна 64
6 Набиуллина Ирина Рафисовна 38

 

 Специальность «Сестринское дело»

Квалификация «Медицинская сестра общей практики»

Государственный заказ, язык обучения-  русский

Группа № 6

 

Ф.И.О. абитуриента Общее количество баллов
1 Салыкбаева Айман Касановна 50
2 Притула Олена Дмитриевна 35
3 Юсифова Валерия Валерьевна 21
4 Ботнарь Елизавета Ивановна 36
5 Виянд Эльвира Константиновна 46
6 Маскалец Мария Ивановна 36
7 Абылханова Асель Телеутаевна 35
8 Буркутбаева Даяна Айбековна 35
9 Жекенаева Динара Токтаровна 38

2018 жылдың 22 тамыздағы қабылдау емтихандарының қорытындысы

Специальность «Лечебное дело»

Квалификация «Акушер,-ка»

Государственный заказ, язык обучения-  русский

Группа № 20

Ф.И.О. абитуриента Общее

количество баллов

1 Абданбекова Адемау Жумабаевна 36
2 Юсифова Валерия Валерьевна 39
3 Удовенко Кристина Николаевна 35
4 Иванченко Натали Александровна 42
5 Таштенханова Айнур Канадановна Не явилась
6 Буркутбаева Диана Айбековна 38
7 Тасыбаева Баян Марксовна 36
8 Кожахметова Дамира Айтпаевна 42
9 Лозовская София Леонидовна 49

Специальность «Лечебное дело»Квалификация «Акушер,-ка»

Государственный заказ, язык обучения-  русский

Группа № 21-А

Ф.И.О. абитуриента Общее

количество баллов

1 Байтанова Даяна Дархановна 37
2 Нуртазина Адина Абаевна 38
3 Мағау Дана Русланқызы 35

Специальность «Стоматология»

Квалификация «Дантист»

На платной основе, язык обучения-  русский

Группа № 50

Ф.И.О. абитуриента Общее

количество баллов

1 Хациева Луиза Маулатовна 41
2 Москалец Екатерина Борисовна 43
3 Вильданов Наиль Мансурович 43
4 Абетова Амина Руслановна 35
5 Кажимов Серик Шингисович 42
6 Исагулов Тимур Тасболатович 39

Специальность «Стоматология»

Квалификация «Дантист»

На платной основе, язык обучения-  русский

Группа № 51А

Ф.И.О. абитуриента Общее

количество баллов

1 Мекежанов Рауан Сағымбаевич 35
2 Максимцева Александра Игоревна 36
3 Кокишев Арман Бауржанович 36
4 Асқар Арсланбек Өміржанұлы 38
5 Амангелді Асанәлі Азаматұлы 37

Мамандық «Емдеу ісі»

Біліктілік «Фельдшер»

Мемелекеттік тапсырыс, оқыту тілі –  мемлекеттік

Топ № 11

Абитуриенттің аты жөні Жалпы

балл саны

1 Махамбетова Милана Кайратовна 37
 2 Омаров Мадияр Жумадилович 12
3 Тулегенов Азимхан Ерболович 36
4 Баязитов Олжас Серикович 40
5 Мұрат Асылбек Бауыржанұлы 41
6 Мухади Зере Турсынбекқызы 43
7 Қазыбай Жәмилә Жомартқызы 35

Специальность «Стоматология ортопедическая»

Квалификация «Зубной техник»

На платной основе, язык обучения-  русский

Группа № 53

Ф.И.О. абитуриента Общее

количество баллов

1

Блудушкин Дмитрий Олегович

38

Специальность «Лечебное дело»

Квалификация «Фельдшер»

Платно, язык обучения-  русский

Группа № 38

Ф.И.О. абитуриента Общее

количество баллов

1 Жанбырбаев Дамир Нурланович 35
2 Гамалей Евгений Владимирович 40
3 Шипунова Татьяна Валерьевна 39
4 Воробьев Данил Николаевич 37
5 Серикбаев Рустам Русланович 36

Мамандық  «Мейіргер ісі»

Біліктілігі «Жалпы практикадағы медбике»

Мемлекеттік тапсырыс, оқыту тілі – мемлекеттік

Топ № 4

Талапкердің аты жөні Жалпы балл саны
1 Смакова Акбаян Туяковна 37
2 Шоханов Алмас Нурланович 37
3 Сайдиганиева Мухина Икрамхановна 41
4 Касенова Салтанат Тулегеновна 35
5 Бехетханқызы Арай 36
6 Исабаева Наргиз Бауржановна 41
7 Тлеубек Альфия Айбекқызы 52
8 Сайлаубай Анар Теміртасқызы 40
9 Сабитова Гүлнұр Сейтжанқызы 38

Специальность «Сестринское дело»

Квалификация «Младшая медицинская сестра по уходу»

Государственный заказ, язык обучения-  русский

 Группа № 30

Ф.И.О. абитуриента Общее

количество баллов

1 Куцко Регина Сергеевна Не явилась
2 Сеитова Гульжан Кабкеновна 41
3 Тулеубаева Айгуль Мейрмановна 37
4 Даирова Асель Жасулановна Не явилась
5 Алетаева Гульнар Бахитовна 39
6 Жаксылыкова Кенже Шараповна 42
7 Амирбаева Алия Мукановна 35
8 Жакупова Кымбат Нуртаевна 37
9 Смакова Бибигуль Жексенбаевна 15
10 Садвакасова Сауле  Кабиевна 35
11 Журсунова Айгуль Кыржибековна 37
12 Каиржанова Замира Жексеновна 22
13 Жумабекова Жанат Квайдуллиновна 35
14 Белова Светлана Генриховна 37
15 Мылтыкбаева Асемгуль Борамбаевна 38
16 Шепета Елена Николаевна 40
17 Земскова Лариса Васильевна 39
18 Рахимова Карлыгаш 41
19 Жармагамбетова Дамен Уахитовна 36
20 Ширяева Мадина Магомедовна 38
21 Кантбаева Айжан Мухаметжановна 41
22 Викулова Анжелика Эдуардовна Не явилась
23 Ермагамбетова Нурлыгул Кудайбергеновна 43
24 Альжанова Асем Нурлановна 38

Группа № 31

Ф.И.О. абитуриента Общее

количество баллов

1 Байгасинова Бибигуль Тюлегеновна 39
2 Колымбаева Айнур Касановна 35
3 Кульжубаева Альмира Саресбаевна 35
4 Даирбекова Русалина Бауржановна 36
5 Омирова Гульжан Сериковна 39
6 Амренова Сайля Болатовна 35
7 Кабышева Кунсулу Ермухамбетовна 39

Мамандық «Мейіргер ісі»

Біліктілігі «Қолданбалы бакалавр» 3.6

Мемлекеттік тапсырыс, оқыту тілі – мемлекеттік 

Топ № 24

Ф.И.О. абитуриента Жалпы балл

саны

1 Бауыржан Лаззат 35
2 Аманқұл Ұлжалғас Жақсылыққызы 47
3 Кадрхан Ақбота Серікқызы 41

Специальность «Сестринское дело»

Квалификация «Прикладной бакалавр» 3,6 г.

Государственный заказ, язык обучения-  русский 

Группа № 28

Ф.И.О. абитуриента Общее количество баллов
1 Шеметова Анастасия Юрьевна 29
2 Баренова Динара Жумагалиевна 25
3 Бойко Елена Николаевна 27
4 Айгазинова Дарина Халильевна 39
5 Омарова Зарина Кайратовна 53

Специальность «Сестринское дело»

Квалификация «Медицинская сестра общей практики»

На договорной основе, язык обучения-  русский

Группа № 35

Ф.И.О. абитуриента Общее

количество баллов

1 Нурахметова Зульфия Рашидовна 38
2 Ильясова Айгуль Онгарбаевна 36
3 Садвакасова Асель Сериковна 35
4 Оспанова Жанна Кийнаятовна 42
5 Аскапова Альмира Кайратовна 39
6 Ергазина Динара Бейсенгалиевна 36
7 Козлова Татьяна Васильевна 41

Специальность «Сестринское дело»

Квалификация «Медицинская сестра общей практики»

На договорной основе, язык обучения-  русский

Группа № 35 – А

Ф.И.О. абитуриента Общее

количество баллов

1 Идрисова Гулден Оразовна 36
2 Алимова Алмагуль Шынгысовна 35

Специальность «Сестринское дело»

Квалификация «Медицинская сестра общей практики»

Государственный заказ, язык обучения-  русский

Группа № 8

Ф.И.О. абитуриента Общее

количество баллов

1 Назаркина Екатерина Витальевна 40
2 Досымжанова Акмарал Уалихановна 18
3 Беймурзинова Жанар Кенесовна 11
4 Котельников Максим Анатольевич 35
5 Галенко Ольга Владимировна 40
6 Исенова Зейнетбану Балгабаевна 15
7 Гофербер Оксана Михайловна 18
8 Кальбиева Злата Александровна 39
9 Серикбаева Лазат Жаныбековна 38
10 Мусина Камила Акылбековна 13

Мамандық «Мейіргер ісі»

Біліктілігі «Қолданбалы бакалавр»

Оқыту мерзімі 1 жыл 6 ай

Топ № 39

Абитуриенттің аты жөні Жалпы балл саны
1 Нұртаза Айгерім Бейбітқызы 16
2 Есебаева Сауле Ермековна Қатысқан жоқ
3 Бакирова Карлыгаш Галимовна 13
4 Бекбол Айнаш Бекболқызы Қатысқан жоқ
5 Ибадуллақызы Айдана Қатысқан жоқ
6 Нашенова Нурайым Тургынбековна 12
7 Есебаева Сагила Ермековна 12
8 Абильдина Анар Сарсенбаевна 15
9 Ниязова Бибигуль Хабидуллаевна 14
10 Айтимбетова Лаура Жумагуловна Қатысқан жоқ
11 Сыздыкова Нургуль Амантаевна Қатысқан жоқ
12 Кайдарова Нуржамал Жакеновна Қатысқан жоқ
13 Тлеубердинова Гульмира Илиусызовна 12
14 Тусупханова Анар Сельсоветовна 16
15 Кульжебаева Кульжазира Еркебаевна Қатысқан жоқ
16 Кенжебекова Рыскен Кыдырбаевна 12
17 Айтенова Алтынай Мейрамовна 12
18 Бектемирова Асемгуль Амиргалыевна Қатысқан жоқ
19 Бимбетова Жулдыз Сайрановна Қатысқан жоқ

Специальность «Сестринское дело»

Квалификация «Прикладной бакалавр»

На базе ТИПО, сроки обучения 1год 6 мес.

На договорной основе, язык обучения-  русский

Группа № 42

Ф.И.О. абитуриента Общее количество баллов
1 Испулова Асель Айдаргалиевна 14
2 Дымченко Ольга Николаевна 14
3 Веселова Наталья Владимировна 13
4 Жексенова Жанар Кенжеевна 12
5 Токтыбаева Гульсара Тлеугазыевна Не явилась
6 Дымченко Марина Сергеевна 19
7 Метлушко Оксана Валентиновна 12
8 Данчук Оксана Михайловна 15
9 Убдинова Карима Мейрамовна 14
10 Мухтарханова Жанат 14
11 Масалимова Алма Муратовна Не явилась
12 Кромер Наталья Юрьевна 13
13 Жангазинова Ботагоз Зейнуллиновна 16
14 Доманжулова Баян Кабдуахитовна 17
15 Кабжанова Айнур Байдуйсеновна 16
16 Баштаева Айнур Оразбаевна 18
17 Асылбекова Гульмира Игембердиевна Не явилась
18 Абдрахманова Жанар Жумабаевна 16
19 Сулейменова Айгуль Болатовна 13
20 Ахметова Кымбат Магумеровна 13
21 Альжанова Динара Амантаевна 13
22 Алтаева Тогжан Малгаждаровна Не явилась
23 Мухиденова Макпал Канатовна Не явилась
24 Сейталина Роза Шамшитовна 12

 

Специальность «Сестринское дело»

Квалификация «Прикладной бакалавр»

На базе ТИПО, сроки обучения 1год 6 мес.

На договорной основе, язык обучения-  русский 

 Группа 43

Ф.И.О. абитуриента Общее

количество баллов

1 Алейник Лидия Владимировна 16
2 Садвакасова Мая Зайденовна 17
3 Машенова Нурсулу Кайкеновна 13
4 Живцова Снежана Александровна 14
5 Турганбаева Каршыга Ерболовна 12
6 Ахмедьянова Миргуль Балгабаевна Не явилась
7 Коробейникова Елена Анатольевна 18
8 Колпакова София Николаевна 16
9 Бексултанова Толкын 18
10 Дугалова Анар Бейсембаевна 14
11 Мыкымова Куляш Кенесовна 19
12 Махметова Гульнар Тлеубердиновна 16
13 Ибраева Алмагуль Руслановна Не явилась
14 Бекахметова Алтын Уахитовна 14
15 Садуакасова Гульмира Касеновна Не явилась
16 Лебедь Людмила Борисовна 15
17 Кондратюк Оксана Ивановна 16
18 Рахимжанова Дарика Бакытбековна 17
19 Жунусова Айгуль Сагандыковна 16
20 Жақсыбай Гүлнәр Оразғалиқызы 12
21 Дюсекеева Зауре Альжановна 12
22 Жакупова Сауле Николаевна 13
23 Сартпаева Фарида Игембердыевна Не явилась
24 Нурахметова Кымбат Чарлизовна Не явилась
25 Адылханова Гульнара Акановна 13
26 Акылтаева Зарина Ермековна 16

Специальность «Фармация»

Квалификация «Фармацевт»

На договорной основе, язык обучения-  русский

Группа № 47

Ф.И.О. абитуриента Общее количество баллов
1 Герман Алена Борисовна 37
2 Бакирова Юлия Сергеевна 42
3 Рысқалиев Естай Саматұлы 27
4 Жумабаева Карлыгаш Толеугалиевна 23

Специальность «Фармация»

Квалификация «Фармацевт»

На договорной основе, язык обучения-  русский

Группа № 48-А

Ф.И.О. абитуриента Общее количество

баллов

1 Букенов Усман Бакибаевич 30
2 Карыбаева Алтынай Сагдатовна 27
3 Камзин Жаслан Ерланович 23

01.08.2019 ж. арнайы (психометриялық) емтиханның қорытындысы

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Мейіргер ісі»
Біліктілігі «Жалпы практика мейіргері»

Аты-жөні Топ Өткізу күні Бағасы
1 Жакиянова Саиидина Батталовна №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
2 Уалиева Малика Ерхасеновна №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
3 Совет Жібек Жанатқызы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
4 Сағидолла Мирас Қанатұлы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
5 Қабдылбек Сағыныш Талғатқызы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
6 Шерубай Аяулым Кекілқызы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
7 Сатжан Күмісай №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
8 Бейсенби Мендигул №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
9 Данкина Кымбат Бауржановна №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
10 Хайрол Оразбек №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
11 Шерияздан Күмис №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
12 Аман Ораза №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
13 Амамбай Ерболат Насипбекұлы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
14 Жеңіс Аяулым Ержанқызы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
15 Абзалхан Шалқар №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
16 Марат Шайхыислам Мұратұлы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
17 Мертаева Аружан Нұрланқызы №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
18 Жанарбек Аймулдир №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
19 Асалхан Амангүл №1 қаз 01.08.2019 Қатысқан жоқ
20 Ахметова Айгерим Жумагельдиновна №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
21 Муратхан Жадыра №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
22 Асаинова Гульдена Кайратовна №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
23 Балтабаева Сабина Куантаевна №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
24 Бекболат Рауан №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
25 Кочкарова Муқаддасхон Жамалиддин кизи №1 қаз 01.08.2019 жіберілді
26 Алмбек Замира №2 қаз 01.08.2019 Қатысқан жоқ
27 Айбек Жайдарман №2 қаз 01.08.2019 Қатысқан жоқ
28 Хабдула Слушаш Даулетқызы №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
29 Табигат Тилеубек №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
30 Зана Жансая №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
31 Толегенова Жанар Армановна №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
32 Айдарбек Ильназ Бахтиярқызы №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
33 Майлыбайқызы Әсем №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
34 Жарылгасимова Гулназ Кайыржановна №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
35 Бегендикова Даяна Бегендиковна №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
36 Есен Жангүл №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
37 Жумажан Әдемі Қаирболатқызы №2 қаз 01.08.2019 жіберілді
38 Маканова Диляра Манасовна №2 қаз 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Мейіргер ісі» біліктілігі «Жалпы практика мейіргері»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Троянова Татьяна Анатольевна № 6 01.08.2019 жіберілді
2 Шаймысламова Кымбат Муратовна № 6 01.08.2019 жіберілді
3 Штрауп Вероника Владимировна № 6 01.08.2019 Қатысқан жоқ
4 Михновец Виктория Владимировна № 6 01.08.2019 жіберілді
5 Алфутова Ангелина Васильевна № 6 01.08.2019 жіберілді
6 Раисова Жумагыз Сапаровна № 6 01.08.2019 жіберілді
7 Жубаева Амина Канагатовна № 6 01.08.2019 жіберілді
8 Чернякова Снежанна Ивановна № 6 01.08.2019 жіберілді
9 Коржаспаева Зарина Ораловна № 6 01.08.2019 жіберілді
10 Мантырева Лиана Денисовна № 6 01.08.2019 жіберілді
11 Фельк Анастасия Владимировна № 6 01.08.2019 жіберілді
12 Шваб Карина Валидовна № 6 01.08.2019 жіберілді
13 Коношенко Олеся Владимировна № 6 01.08.2019 жіберілді
14 Умерханова Сара Аспандияровна № 6 01.08.2019 жіберілді
15 Загирова Камиля Рафаильевна № 6 01.08.2019 жіберілді
16 Удовенко Кристина Николаевна № 6 01.08.2019 жіберілді
17 Янц Валерия Андреевна № 6 01.08.2019 жіберілді
18 Больт Екатерина Сергеевна № 6 01.08.2019 жіберілді
19 Колпакова Аделина Андреевна № 6 01.08.2019 жіберілді
20 Иманбекова Сауле Сартаевна № 6 01.08.2019 жіберілді
21 Султанова Айсара Жанатовна № 10 А 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Емдеу ісі» біліктілігі «Акушер»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Магзумова Диана Алпысовна № 11 01.08.2019 жіберілді
2 Прахт Мария Ивановна № 11 01.08.2019 жіберілді
3 Кульмаметьева Амина Наилевна № 11 01.08.2019 жіберілді
4 Садовая Лидия Васильевна № 11 01.08.2019 жіберілді
5 Белоусова Эрика Эдуардовна № 11 01.08.2019 жіберілді
6 Петушкова Дарья Алексеевна № 11 01.08.2019 жіберілді
7 Сенькина Ксения Юрьевна № 11 01.08.2019 жіберілді
8 Хасенова Данара Темирязевна № 11 01.08.2019 жіберілді
9 Евтушенко Дарина Талгатовна № 11 01.08.2019 жіберілді
10 Кравчук Анна Александровна № 11 01.08.2019 жіберілді
11 Агыбаева Алмара Анваровна № 11 01.08.2019 жіберілді
12 Прокопова Ангелина Денисовна № 11 01.08.2019 жіберілді
13 Зеинова Назигуль Сериковна     № 14 А 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Мейіргер ісі» біліктілігі «Қолданбалы бакалавр»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Васильева Камила Владимировна № 15 01.08.2019 жіберілді
2 Горшанова Анастасия Александровна № 15 01.08.2019 жіберілді
3 Сыздыкова Альмира Кайдаровна № 15 01.08.2019 жіберілді
4 Дубцова Ирина Сергеевна № 15 01.08.2019 жіберілді
5 Сагитов Тимур Маратович № 15 01.08.2019 жіберілді
6 Андреева Алина Викторовна № 15 01.08.2019 жіберілді
7 Хамзина Диана Сакеновна № 15 01.08.2019 жіберілді
8 Михайлова Ксения Яковлевна № 15 01.08.2019 жіберілді
9 Баренова Динара Жумагалиевна № 15 01.08.2019 жіберілді
10 Кусаинова Камила Сагидоллаевна № 15 01.08.2019 жіберілді
11 Хивина Роза Ильдузовна № 15 01.08.2019 жіберілді
12 Кобзев Марк Александрович № 15 01.08.2019 жіберілді
13 Кажкенова Зарина Сериковна № 18 А 01.08.2019 Қатысқан жоқ
14 Мушкенова Анастасия Александровна № 15 01.08.2019 жіберілді
15 Жамбулов Диас Казбекович № 18 А 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Мейіргер ісі» біліктілігі «Қолданбалы бакалавр»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Кучук Даулет Булатович № 35 01.08.2019 жіберілді
2 Мухамбетова Майя Кабыкеновна № 35 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Мейіргер ісі» біліктілігі «Жалпы практика мейіргері»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Сембаева Ардак Сагындыковна № 19 01.08.2019 жіберілді
2 Жумагельдина Жулдуз Боранбайкызы № 19 01.08.2019 жіберілді
3 Толкунова Наталья Владимировна № 19 01.08.2019 жіберілді
4 Таранчук Анжела Станиславовна № 19 01.08.2019 жіберілді
5 Кудайкулова Гульден Гайниденовна № 19 01.08.2019 жіберілді
6 Заика Валерия Олеговна № 19 01.08.2019 жіберілді
7 Боранбаева Альмира Куанышевна № 19 01.08.2019 жіберілді
8 Уалиева Линда Канатовна № 19 01.08.2019 жіберілді
9 Жайсамбаева Майгуль Нурситовна № 19 01.08.2019 жіберілді
10 Степанова Ирина Анатольевна № 19 01.08.2019 жіберілді
11 Баймышева Галия Габдулловна № 19 01.08.2019 жіберілді
12 Тауекелова Макпал Бауржановна № 19 01.08.2019 жіберілді
13 Макина Акмарал Кудайдулловна № 19 01.08.2019 жіберілді
14 Петрик Ольга Сергеевна № 19 01.08.2019 жіберілді
15 Краснова Алла Андреевна № 19 01.08.2019 жіберілді
16 Буераклаева Аза Маратовна № 19 01.08.2019 жіберілді
17 Переверзева Вера Евгеньевна № 19 01.08.2019 жіберілді
18 Терещенко Марина Николаевна № 19 01.08.2019 жіберілді
19 Хрунич Виктория Юрьевна № 19 01.08.2019 жіберілді
20 Уртикова Ирина Александровна № 19 01.08.2019 жіберілді
21 Футорная Наталья Александровна № 19 01.08.2019 жіберілді
22 Ксентаева Гульдана Бекмаганбетовна № 22 А 01.08.2019 Қатысқан жоқ
23 Кожекова Айман Джанахметовна № 22 А 01.08.2019 жіберілді
24 Кошжанова Шынар Атымтаевна № 22 А 01.08.2019 жіберілді
25 Базарханова Арайлым Нургалиевна № 22 А 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Емдеу ісі» біліктілігі «Фельдшер»

Т.А.Ә/Ф.И.О. Топ Өткізу күні Бағасы
1 Жилкибаева Сакыпжамал Даулбаевна № 26 А 01.08.2019 жіберілді
2 Долгополова Евгения Евгеньевна № 23 01.08.2019 жіберілді
3 Порада Светлана Игоревна № 23 01.08.2019 жіберілді
4 Илюбаев Мансур Серикович № 26 А 01.08.2019 жіберілді
5 Есауленко Светлана Павловна № 23 01.08.2019 жіберілді
6 Волкова Ольга Викторовна № 23 01.08.2019 жіберілді
7 Сүлеймен Еркежан Жұмабекқызы № 26 А 01.08.2019 жіберілді
8 Шалипов Руслан Арманович № 23 01.08.2019 жіберілді
9 Андреев Сергей Васильевич № 23 01.08.2019 жіберілді
10 Саипов Мирас Талгатович № 23 01.08.2019 Қатысқан жоқ
11 Кучуков Артур Серикович № 23 01.08.2019 жіберілді
12 Жанузакова Сабина Ерлановна № 23 01.08.2019 жіберілді
13 Багакашвили Висхан № 23 01.08.2019 жіберілді
14 Аубакирова Айсулу Сериковна № 23 01.08.2019 жіберілді
15 Чучаева Надежда Саламбековна № 23 01.08.2019 жіберілді
16 Кайль Дмитрий Анатольевич № 23 01.08.2019 жіберілді
17 Ятченко Максим Александрович № 23 01.08.2019 жіберілді
18 Москаленко Ярослав Игоревич № 23 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Фармация» біліктілігі «Фармацевт»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Кульмагамбетова Сауле Солтановна №31 01.08.2019 жіберілді
2 Войнова Инесса Игоревна №31 01.08.2019 жіберілді
3 Карпова Елизавета Николаевна №31 01.08.2019 жіберілді
4 Зеленкова Наталья Викторовна №31 01.08.2019 Қатысқан жоқ
5 Жакенова Динара Кайратовна №31 01.08.2019 жіберілді
6 Ворожейкин Игорь Сергеевич №31 01.08.2019 жіберілді
7 Кейль Евгения Витальевна №31 01.08.2019 жіберілді
8 Чембура Александра Алексеевна №31 01.08.2019 жіберілді
9 Аден Айнұр Алтынбекқызы №31 01.08.2019 жіберілді
10 Кучеренко Илья Андреевич №31 01.08.2019 жіберілді
11 Креймер Федор Сергеевич №31 01.08.2019 жіберілді
12 Сарсенбаев Алтынбек Маратович №31 01.08.2019 жіберілді
13 Бирюкова Ксения Александровна №31 01.08.2019 жіберілді
14 Шрейдер Александра Александровна №31 01.08.2019 жіберілді
15 Шевченко Алена Евгеньевна №31 01.08.2019 жіберілді
16 Камзина Алия Мажитовна №31 01.08.2019 жіберілді
17 Живаева Екатерина Алексеевна №31 01.08.2019 жіберілді
18 Федоренко Анна Витальевна №31 01.08.2019 жіберілді
19 Кусаинова Нургуль Абухамитова №31 01.08.2019 жіберілді
20 Журавлева Нелли Ивановна №31 01.08.2019 жіберілді
21 Терехина Виолетта Анатольевна №31 01.08.2019 жіберілді
22 Мухамедьярова Диана Аслановна №31 01.08.2019 жіберілді
23 Галина Айнур Ануаровна №31 01.08.2019 Қатысқан жоқ
24 Мухамеджанова Асель Канатовна №31 01.08.2019 жіберілді
25 Макаренко Наталья Викторовна №31 01.08.2019 жіберілді
26 Долгополова Регина Дмитриевна №32 01.08.2019 жіберілді
27 Хижникова Аполлинария Викторовна №32 01.08.2019 жіберілді
28 Исабеков Тимур Серикович №32 01.08.2019 жіберілді
29 Қадырбек Архат Асқарұлы №32 01.08.2019 жіберілді
30 Газдиева Залина Башировна №32 01.08.2019 жіберілді
31 Маас Анжелика Ивановна №32 01.08.2019 жіберілді
32 Закирьянова Жанна Максимовна №32 01.08.2019 жіберілді
33 Захарова Анастасия Ильинична №32 01.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Ортопедиялық стоматология» біліктілігі «Тіс технигі»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Савищенко Евгений Викторович № 27 01.08.2019 жіберілді
2 Белозерова Валерия Владимировна № 27 01.08.2019 жіберілді
3 Глущак Роман Васильевич № 27 01.08.2019 жіберілді
4 Жұмагелді Бекжан Есенкелдіұлы № 27 01.08.2019 Қатысқан жоқ
5 Коригов Малик Магометович № 27 01.08.2019 жіберілді
6 Мыльников Даниил Егорович № 27 01.08.2019 жіберілді
7 Богданов Илья Сергеевич № 27 01.08.2019 жіберілді
8 Макишев Адиль Аскарович № 27 01.08.2019 жіберілді
9 Бельденинов Алексей Владимирович № 27 01.08.2019 жіберілді
10 Ташов Николай Васильевич № 27 01.08.2019 жіберілді
11 Хазиев Даниил Русланович № 27 01.08.2019 жіберілді
12 Қайролла Кәрім Дәулетұлы № 27 01.08.2019 жіберілді
13 Мусаип Мейрхан Куандыкұлы № 30 А 01.08.2019 жіберілді
14 Цигулёв Дмитрий Евгеньевич № 27 01.08.2019 жіберілді
15 Сергеев Сергей Сергеевич № 27 01.08.2019 жіберілді
16 Иманов Руслан Жаркынович № 27 01.08.2019 жіберілді
17 Кабылдинов Муслим Галыбекович № 30 А 01.08.2019 жіберілді
18 Абуов Дастан Амантаевич № 30 А 01.08.2019 жіберілді
19 Удалов Александр Сергеевич № 27 01.08.2019 жіберілді
20 Васильченко Антон Алексеевич № 27 01.08.2019 жіберілді
21 Кайдаулов Арсен Амангельдинович № 27 01.08.2019 жіберілді
22 Максименко Марина Дмитриевна № 27 01.08.2019 жіберілді
23 Уралбеков Тлеугабыл Эрденович № 27 01.08.2019 жіберілді
24 Калтаев Кабдылманап Мейрамович № 30 А 01.08.2019 жіберілді
25 Пшенбаев Арман Оралбаевич № 30 А 01.08.2019 Қатысқан жоқ
26 Шенфельдт Елена Анатольевна № 27 01.08.2019 жіберілді
27 Дергачёв Никита Евгеньевич № 27 01.08.2019 жіберілді
28 Аспандияров Диас Аспандиярович № 27 01.08.2019 жіберілді

 

16.08.2019 ж. арнайы (психометриялық) емтиханның қорытындысы

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Мейіргер ісі»
Біліктілігі «Жалпы практика мейіргері»

Аты-жөні Топ Өткізу күні Бағасы
1 Асалхан Амангул №1 16.08.2019 жіберілді
2 Алмбек Замира №2 16.08.2019 жіберілді
3 Айбек Жайдарман №2 16.08.2019 жіберілді
4 Едіге Ерсін Имбергенұлы №2 16.08.2019 жіберілді
5 Дүйсенбай Асылбай Дауренұлы №2 16.08.2019 жіберілді
6 Кереева Нұрсауле Даулетқызы №2 16.08.2019 жіберілді
7 Абдираимова Сабина Дониёр қизи №2 16.08.2019 жіберілді
8 Уахитова Гульмира Балташевна № 6 16.08.2019 жіберілді
9 Бельгер Ангелина Руслановна № 6 16.08.2019 жіберілді
10 Лукичева Милена Валентиновна № 6 16.08.2019 жіберілді
11 Шоканова Нурлыхан Токтаровна № 19 16.08.2019 жіберілді
12 Шарбакбаева Гуляим Сайтжановна № 19 16.08.2019 жіберілді
13 Нуржигитова Галия Биляловна № 19 16.08.2019 жіберілді
14 Исабекова Акмарал Аманжоловна № 19 16.08.2019 жіберілді
15 Аубакирова Айжан Сагдатовна № 19 16.08.2019 жіберілді
16 Ксентаева Гульдана Бекмаганбетовна № 22 А 16.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Мейіргер ісі» біліктілігі «Қолданбалы бакалавр»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Естенов Бахытбек Амиржанович № 15 16.08.2019 жіберілді
2 Тихонова Карина Сериковна № 15 16.08.2019 жіберілді
3 Абұлғазинова Гүлдана Жастілекқызы № 15 16.08.2019 жіберілді
4 Тогайбаева Эсмигюль Ришатовна № 15 16.08.2019 жіберілді
5 Генералова Марина Петровна № 15 16.08.2019 жіберілді
6 Шайкова Аида Зангирхановна № 15 16.08.2019 жіберілді
7 Калимулина Диана Бакытовна № 15 16.08.2019 жіберілді
8 Леписа Роман Сергеевич № 15 16.08.2019 жіберілді
9 Кажкенова Зарина Сериковна №18А 16.08.2019 жіберілді
10 Бекпалов Арсен Канатович №18А 16.08.2019 жіберілді
11 Темирова Анастасия Владиславовна № 15 16.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Емдеу ісі» біліктілігі «Акушер»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Хлопина Екатерина Олеговна № 11 16.08.2019 жіберілді
2 Янченко Вероника Викторовна № 11 16.08.2019 жіберілді
3 Лупанчук Алина Салаватовна № 11 16.08.2019 жіберілді
4 Тогузбаева Альмира Ерболатовна № 11 16.08.2019 жіберілді
5 Бачалова Елизавета Османовна № 11 16.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Емдеу ісі» біліктілігі «Фельдшер»

Т.А.Ә/Ф.И.О. Топ Өткізу күні Бағасы
1 Жебрикова Карина Валерьевна № 23 16.08.2019 жіберілді
2 Иранбаков Асет Бакытжанович № 23 16.08.2019 жіберілді
3 Валетов Салават Нургалиевич № 23 16.08.2019 жіберілді
4 Саипов Мирас Талгатович № 23 16.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Фармация» біліктілігі «Фармацевт»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Картоева Роза Макшариповна № 32 16.08.2019 жіберілді
2 Абуова Алия Суюндыковна № 32 16.08.2019 жіберілді

 

Арнайы (психометриялық) емтиханның
ҚОРЫТЫНДЫСЫ
Мамандығы «Ортопедиялық стоматология» біліктілігі «Тіс технигі»

Т.А.Ә Топ Өткізу күні Бағасы
1 Жұмагелді Бекжан Есенкелдіұлы № 27 16.08.2019 жіберілді
2 Абдрахманов Адлан Жанатович № 27 16.08.2019 жіберілді
3 Панов Рустем Жасуланович № 27 16.08.2019 жіберілді
4 Шаяхметов Ренат Каиртасович № 28 16.08.2019 жіберілді
5 Алимбаев Владимир Владимирович № 28 16.08.2019 жіберілді
6 Әужан Олжас Қазбекұлы № 28 16.08.2019 жіберілді
7 Яблонский Владислав Константинович № 28 16.08.2019 жіберілді
8 Анциферова Дарья Сергеевна № 28 16.08.2019 жіберілді
9 Пшенбаев Арман Оралбаевич №30А 16.08.2019 жіберілді
10 Аханов Айдар Куандыкович №30А 16.08.2019 жіберілді

 

2019 жылдың 19 тамыздағы қабылдау емтихандарының қорытындысы

Мамандық «Мейіргер ісі»
Біліктілігі «Жалпы практика мейіргері»
(мемлекеттік тапсырыс, мемлекеттік тілде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Жакиянова Саиидина Батталовна №1 41
2 Уалиева Малика Ерхасеновна №1 54
3 Совет Жібек Жанатқызы №1 37
4 Сағидолла Мирас Қанатұлы №1 51
5 Қабдылбек Сағыныш Талғатқызы №1 37
6 Шерубай Аяулым Кекілқызы №1 47
7 Сатжан Күмісай №1 39
8 Бейсенби Мендигул №1 54
9 Данкина Кымбат Бауржановна №1 58
10 Хайрол Оразбек №1 35
11 Шерияздан Күмис №1 46
12 Аман Ораза №1 50
13 Амамбай Ерболат Насипбекұлы №1 36
14 Жеңіс Аяулым Ержанқызы №1 35
15 Абзалхан Шалқар №1 36
16 Марат Шайхыислам Мұратұлы №1 35
17 Мертаева Аружан Нұрланқызы №1 37
18 Жанарбек Аймулдир №1 51
19 Асалхан Амангул №1 35
20 Ахметова Айгерим Жумагельдиновна №1 39
21 Муратхан Жадыра №1 35
22 Асаинова Гульдена Кайратовна №1 38
23 Балтабаева Сабина Куантаевна №1 35
24 Бекболат Рауан №1 39
25 Кочкарова Муқаддасхон Жамалиддин кизи №1 37
26 Алмбек Замира №2 35
27 Айбек Жайдарман №2 35
28 Хабдула Слушаш Даулетқызы №2 37
29 Табигат Тилеубек №2 47
30 Зана Жансая №2 50
31 Толегенова Жанар Армановна №2 36
32 Айдарбек Ильназ Бахтиярқызы №2 38
33 Майлыбайқызы Әсем №2 40
34 Жарылгасимова Гулназ Кайыржановна №2 37
35 Бегендикова Даяна Бегендиковна №2 41
36 Есен Жангүл №2 40
37 Жумажан Әдемі Қаирболатқызы №2 35
38 Маканова Диляра Манасовна №2 37
39 Едіге Ерсін Имбергенұлы №2 35
40 Дүйсенбай Асылбай Дауренұлы №2 67
41 Кереева Нұрсауле Даулетқызы №2 39
42 Абдираимова Сабина Дониёр қизи №2 36

 

Мамандық «Мейіргер ісі»
Біліктілігі «Жалпы практика мейіргері»
(мемлекеттік тапсырыс, орыс тілінде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Троянова Татьяна Анатольевна № 6 38
2 Шаймысламова Кымбат Муратовна № 6 35
3 Михновец Виктория Владимировна № 6 35
4 Алфутова Ангелина Васильевна № 6 40
5 Раисова Жумагыз Сапаровна № 6 35
6 Жубаева Амина Канагатовна № 6 35
7 Чернякова Снежанна Ивановна № 6 35
8 Коржаспаева Зарина Ораловна № 6 36
9 Мантырева Лиана Денисовна № 6 47
10 Фельк Анастасия Владимировна № 6 35
11 Шваб Карина Валидовна № 6 62
12 Коношенко Олеся Владимировна № 6 45
13 Умерханова Сара Аспандияровна № 6 40
14 Загирова Камиля Рафаильевна № 6 39
15 Удовенко Кристина Николаевна № 6 35
16 Янц Валерия Андреевна № 6 47
17 Больт Екатерина Сергеевна № 6 38
18 Колпакова Аделина Андреевна № 6 36
19 Иманбекова Сауле Сартаевна № 6 38
20 Уахитова Гульмира Балташевна № 6 35
21 Лукичева Милена Валентиновна № 6 35
22 Бельгер Ангелина Руслановна № 6 50
23 Султанова Айсара Жанатовна № 10 А 41

 

Мамандық «Мейіргер ісі»
Біліктілігі «Қолданбалы бакалавр»
(мемлекеттік тапсырыс, орыс тілінде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Васильева Камила Владимировна № 15 47
2 Горшанова Анастасия Александровна № 15 38
3 Сыздыкова Альмира Кайдаровна № 15 39
4 Дубцова Ирина Сергеевна № 15 37
5 Сагитов Тимур Маратович № 15 36
6 Андреева Алина Викторовна № 15 38
7 Хамзина Диана Сакеновна № 15 36
8 Михайлова Ксения Яковлевна № 15 37
9 Баренова Динара Жумагалиевна № 15 35
10 Кусаинова Камила Сагидоллаевна № 15 42
11 Хивина Роза Ильдузовна № 15 38
12 Кобзев Марк Александрович № 15 39
13 Мушенкова Анастасия Александровна № 15 59
14 Естенов Бахытбек Амиржанович № 15 37
15 Тихонова Карина Сериковна № 15 35
16 Абұлғазинова Гүлдана Жастілекқызы № 15 36
17 Тогайбаева Эсмигюль Ришатовна № 15 39
18 Генералова Марина Петровна № 15 35
19 Шайкова Аида Зангирхановна № 15 39
20 Калимулина Диана Бакытовна № 15 Келген жоқ
21 Леписа Роман Сергеевич № 15 38
22 Темирова Анастасия Владиславовна № 15 37
23 Кажкенова Зарина Сериковна №18А 35
24 Жамбулов Диас Казбекович №18А 36
25 Бекпалов Арсен Канатович №18А Келген жоқ

 

Мамандық «Емдеу ісі»
Біліктілігі «Акушер»
(мемлекеттік тапсырыс, орыс тілінде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Магзумова Диана Алпысовна № 11 35
2 Прахт Мария Ивановна № 11 62
3 Кульмаметьева Амина Наилевна № 11 35
4 Садовая Лидия Васильевна № 11 39
5 Белоусова Эрика Эдуардовна № 11 38
6 Петушкова Дарья Алексеевна № 11 36
7 Сенькина Ксения Юрьевна № 11 36
8 Хасенова Данара Темирязевна № 11 35
9 Евтушенко Дарина Талгатовна № 11 37
10 Кравчук Анна Александровна № 11 38
11 Агыбаева Алмара Анваровна № 11 39
12 Прокопова Ангелина Денисовна № 11 41
13 Хлопина Екатерина Олеговна № 11 35
14 Янченко Вероника Викторовна № 11 42
15 Лупанчук Алина Салаватовна № 11 36
16 Тогузбаева Альмира Ерболатовна № 11 38
17 Бачалова Елизавета Османовна № 11 35
18 Зеинова Назигуль Сериковна № 14 А 37

 

Мамандық «Мейіргер ісі»
Біліктілігі «Жалпы практика мейіргері»
(келісім шарт негізінде, орыс тілінде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Жумагельдина Жулдуз Боранбайкызы № 19 39
2 Толкунова Наталья Владимировна № 19 37
3 Таранчук Анжела Станиславовна № 19 35
4 Кудайкулова Гульден Гайниденовна № 19 35
5 Заика Валерия Олеговна № 19 43
6 Боранбаева Альмира Куанышевна № 19 18
7 Уалиева Линда Канатовна № 19 35
8 Жайсамбаева Майгуль Нурситовна № 19 19
9 Степанова Ирина Анатольевна № 19 36
10 Баймышева Галия Габдулловна № 19 35
11 Тауекелова Макпал Бауржановна № 19 53
12 Макина Акмарал Кудайдулловна № 19 35
13 Петрик Ольга Сергеевна № 19 36
14 Краснова Алла Андреевна № 19 48
15 Буераклаева Аза Маратовна № 19 42
16 Переверзева Вера Евгеньевна № 19 Келген жоқ
17 Терещенко Марина Николаевна № 19 39
18 Хрунич Виктория Юрьевна № 19 19
19 Уртикова Ирина Александровна № 19 40
20 Футорная Наталья Александровна № 19 37
21 Шоканова Нурлыхан Токтаровна № 19 39
22 Шарбакбаева Гуляим Сайтжановна № 19 44
23 Нуржигитова Галия Биляловна № 19 35
24 Исабекова Акмарал Аманжоловна № 19 35
25 Аубакирова Айжан Сагдатовна № 19 36
26 Сембаева Ардак Сагындыковна № 22 А 37
27 Ксентаева Гульдана Бекмаганбетовна № 22 А 15
28 Кожекова Айман Джанахметовна № 22 А 39
29 Кошжанова Шынар Атымтаевна № 22 А 63
30 Базарханова Арайлым Нургалиевна № 22 А 70
31 Жилкибаева Сакыпжамал Даулбаевна № 22 А 47

 

Мамандығы «Фармация»
Біліктілігі «Фармацевт»

(келісім шарт негізінде, орыс тілінде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Кульмагамбетова Сауле Солтановна № 31 35
2 Войнова Инесса Игоревна № 31 47
3 Карпова Елизавета Николаевна № 31 48
4 Жакенова Динара Кайратовна № 31 38
5 Ворожейкин Игорь Сергеевич № 31 39
6 Кейль Евгения Витальевна № 31 37
7 Чембура Александра Алексеевна № 31 38
8 Аден Айнұр Алтынбекқызы № 31 35
9 Кучеренко Илья Андреевич № 31 37
10 Креймер Федор Сергеевич № 31 37
11 Сарсенбаев Алтынбек Маратович № 31 50
12 Бирюкова Ксения Александровна № 31 37
13 Шрейдер Александра Александровна № 31 41
14 Шевченко Алена Евгеньевна № 31 39
15 Камзина Алия Мажитовна № 31 35
16 Живаева Екатерина Алексеевна № 31 46
17 Федоренко Анна Витальевна № 31 66
18 Кусаинова Нургуль Абухамитова № 31 35
19 Журавлева Нелли Ивановна № 31 45
20 Терехина Виолетта Анатольевна № 31 38
21 Мухамедьярова Диана Аслановна № 31 39
22 Макаренко Наталья Викторовна № 31 44
23 Долгополова Регина Дмитриевна № 32 36
24 Хижникова Аполлинария Викторовна № 32 40
25 Исабеков Тимур Серикович № 32 37
26 Қадырбек Архат Асқарұлы № 32 40
27 Газдиева Залина Башировна № 32 39
28 Маас Анжелика Ивановна № 32 19
29 Закирьянова Жанна Максимовна № 32 55
30 Захарова Анастасия Ильинична № 32 20
31 Картоева Роза Макшариповна № 32 37
32 Абуова Алия Суюндыковна № 32 17

 

Мамандық «Емдеу ісі»
Біліктілігі «Фельдшер»

(келісім шарт негізінде, орыс тілінде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Долгополова Евгения Евгеньевна № 23 36
2 Порада Светлана Игоревна № 23 40
3 Есауленко Светлана Павловна № 23 40
4 Волкова Ольга Викторовна № 23 38
5 Шалипов Руслан Арманович № 23 39
6 Андреев Сергей Васильевич № 23 37
7 Саипов Мирас Талгатович № 23 35
8 Кучуков Артур Серикович № 23 36
9 Жанузакова Сабина Ерлановна № 23 39
10 Багакашвили Висхан № 23 36
11 Аубакирова Айсулу Сериковна № 23 35
12 Чучаева Надежда Саламбековна № 23 41
13 Кайль Дмитрий Анатольевич № 23 38
14 Ятченко Максим Александрович № 23 44
15 Москаленко Ярослав Игоревич № 23 36
16 Жебрикова Карина Валерьевна № 23 38
17 Иранбаков Асет Бакытжанович № 23 37
18 Валетов Салават Нургалиевич № 23 56
19 Илюбаев Мансур Серикович №26 А 35
20 Сүлеймен Еркежан Жұмабекқызы №26 А 39

 

Мамандығы «Ортопедиялық стоматология»
Біліктілігі «Тіс технигі»

(келісім шарт негізінде, орыс тілінде оқыту)

Т.А.Ә Топ Жалпы ұпай саны
1 Савищенко Евгений Викторович № 27 40
2 Белозерова Валерия Владимировна № 27 26
3 Глущак Роман Васильевич № 27 42
4 Жұмагелді Бекжан Есенкелдіұлы № 27 41
5 Коригов Малик Магометович № 27 55
6 Мыльников Даниил Егорович № 27 52
7 Богданов Илья Сергеевич № 27 36
8 Макишев Адиль Аскарович № 27 46
9 Бельденинов Алексей Владимирович № 27 31
10 Ташов Николай Васильевич № 27 41
11 Хазиев Даниил Русланович № 27 53
12 Қайролла Кәрім Дәулетұлы № 27 18
13 Цигулёв Дмитрий Евгеньевич № 27 32
14 Сергеев Сергей Сергеевич № 27 59
15 Иманов Руслан Жаркынович № 27 34
16 Удалов Александр Сергеевич № 27 56
17 Васильченко Антон Алексеевич № 27 36
18 Кайдаулов Арсен Амангельдинович № 27 52
19 Максименко Марина Дмитриевна № 27 44
20 Уралбеков Тлеугабыл Эрденович № 27 51
21 Шенфельдт Елена Анатольевна № 27 38
22 Дергачёв Никита Евгеньевич № 27 63
23 Аспандияров Диас Аспандиярович № 27 44
24 Абдрахманов Адлан Жанатович № 27 15
25 Панов Рустем Жасуланович № 27 30
26 Шаяхметов Ренат Каиртасович № 28 41
27 Алимбаев Владимир Владимирович № 28 49
28 Әужан Олжас Қазбекұлы № 28 38
29 Яблонский Владислав Константинович № 28 29
30 Анциферова Дарья Сергеевна № 28 25
31 Мусаип Мейрхан Куандыкулы №30А 37
32 Кабылдинов Муслим Галыбекович №30А 23
33 Абуов Дастан Амантаевич №30А 30
34 Калтаев Кабдылманап Мейрамович №30А 43
35 Пшенбаев Арман Оралбаевич №30А 27
36 Аханов Айдар Куандыкович №30А 55