Павлодар облысы Әкімдігі Павлодар облысы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы «ПАВЛОДАР МЕДИЦИНАЛЫҚ ЖОҒАРЫ КОЛЛЕДЖІ» коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Біздің ұранымыз: «Кәсіпқойлық және қайырымдылық- біздің үндеуіміз»

Қосымша сабақтар графигі

Топ 320 мамандығы «Медбикелік іс»

I жарты жылдыққа арналған

қосымша сабақ жүргізу кестесі

қ/с

Пәндер Оқытушының тегі, аты-жөні Апта күндері
1. Кәсіби орыс тілі

Еремеева Л.И.

дүйсенбі, сәрсенбі
2. Дене шынықтыру

Гиззатуллина А.С.

дүйсенбі, сәрсенбі
3. Информатика

Жетписова М.Е.

дүйсенбі, жұма
4.

Психология негіздері және коммуникативтік дағдылар

Аммри З.С. сәрсенбі, жұма
5. Жалпы патология

Мусина Ж.Г.

сенбі

6.

Медбикелік іс негіздері

Сейсембекова М.Е

Сатмухаметова А.А.

Оспанова А.Н.

сейсенбі, жұма

дүйсенбі, сәрсенбі

дүйсенбі, бейсенбі

7.

Ішкі аурулар пропедевтикасы

Макина У.Т. – т, 1,2

Утельбаева Б.Б.

сейсенбі, жұма

сәрсенбі, сенбі

8.

Тіршілік әрекетінің қауіпсіздік негіздері

Нургалиев Е.Б. сенбі
9. Валеология

Әмір Д.А.

сейсенбі

10. Микробиология

Алимуханова Б.Н.

сейсенбі, бейсенбі
11. Экология және тұрақты даму

Мапитов Н.Б.

дүйсенбі, сенбі
12. Эпидемиология және жұқпалы ауруларындағы медбикелік іс

Сагадиева А.А.

Доскелдина М.О.

сенбі

сенбі

13

Денсаулықты нығайту және аурудың алдын алу

Жармагамбетова С.У сенбі
14 Жалпы гигиена

Туркбенова К.С.

сәрсенбі, бейсенбі

Топ 310 мамандығы «Медбикелік іс»

I жарты жылдыққа арналған

қосымша сабақ жүргізу кестесі

қ/с

Пәндер Оқытушының тегі, аты-жөні Апта күндері
1. Кәсіби орыс тілі

Еремеева Л.И.

дүйсенбі, сәрсенбі
2. Дене шынықтыру

Байкенова Р.Х.

сейсенбі, бейсенбі
3. Информатика

Нурбаев Н.К.

сейсенбі, бейсенбі
4.

Психология негіздері және коммуникативтік дағдылар

Аммри З.С. сәрсенбі, жұма
5. Жалпы патология

Мусина Ж.Г.

сенбі

6.

Медбикелік іс негіздері

Сейсембекова М.Е

Сатмухаметова А.А.

Оспанова А.Н.

сейсенбі, жұма

дүйсенбі, сәрсенбі

дүйсенбі, бейсенбі

7.

Ішкі аурулар пропедевтикасы

Макина У.Т. т, 1,2

Утельбаева Б.Б.

сейсенбі, жұма

сәрсенбі, сенбі

8.

Тіршілік әрекетінің қауіпсіздік негіздері

Нургалиев Е.Б. сенбі
9. Валеология

Әмір Д.А.

сейсенбі

10. Микробиология

Алимуханова Б.Н.

сейсенбі, бейсенбі
11. Экология және тұрақты даму

Мапитов Н.Б.

дүйсенбі, сенбі
12.

Эпидемиология және жұқпалы ауруларындағы медбикелік іс

Сагадиева А.А.

Доскелдина М.О.

сенбі

сенбі

13.

Денсаулықты нығайту және аурудың алдын алу

Жармагамбетова С.У сенбі
14. Жалпы гигиена

Туркбенова К.С.

сәрсенбі, бейсенбі

Топ 210 мамандығы «Мейіргер ісі»

I жарты жылдыққа арналған

қосымша сабақ жүргізу кестесі

қ/с

Пәндер Оқытушының тегі, аты-жөні Апта күндері
1. Кәсіби орыс тілі

Еремеева Л.И.

дүйсенбі, сәрсенбі
2. Кәсіби шетел тілі

Мусина Ж.А.

сейсенбі, бейсенбі
3. Қазақстан тарихы

Рысбек Е.Ш.

сейсенбі
4. Дене шынықтыру

Абелшаикова А.К.

дүйсенбі, жұма
5. Мәдениеттану

Ксембаева Д.М.

сенбі
6. Саясаттану және әлеуметтану негіздері Ксембаева Д.М. сейсенбі

7.

Информатика

Мукенова Ж.Н.

Жетписова М.Е.

сәрсенбі, жұма

дүйсенбі, жұма

8.

Психология негіздері және коммуникативтік дағдылар

Аммри З.С. сәрсенбі, жұма
9. Анатомия

Дурунбаева Н.Н.

сейсенбі, бейсенбі
10. Физиология

Байгульжина Ж.З.

сейсенбі, сәрсенбі
11. Латын тілі

Мукушова А.А.

бейсенбі, жұма

12.

Медбикелік іс негіздері

Ажаева А.С.

Сатмухаметова А.А.

бейсенбі

дүйсенбі, сәрсенбі

Топ 220 мамандығы «Мейіргер ісі»

I жарты жылдыққа арналған

қосымша сабақ жүргізу кестесі

қ/с

Пәндер Оқытушының тегі, аты-жөні Апта күндері
1. Кәсіби орыс тілі

Еремеева Л.И.

дүйсенбі, сәрсенбі
2. Кәсіби шетел тілі

Мусина Ж.А.

сейсенбі, бейсенбі
3. Қазақстан тарихы

Рысбек Е.Ш.

сейсенбі
4. Дене шынықтыру

Байкенова Р.Х.

сейсенбі, бейсенбі
5. Мәдениеттану

Ксембаева Д.М.

сенбі
6. Саясаттану және әлеуметтану негіздері Ксембаева Д.М. сейсенбі

7.

Информатика

Мукенова Ж.Н.

Жетписова М.Е.

сәрсенбі, жұма

дүйсенбі, жұма

8.

Психология негіздері және коммуникативтік дағдылар

Сатынская А.К.

Аммри З.С.

сенбі

сәрсенбі, жұма

9. Анатомия

Дурунбаева Н.Н.

сейсенбі, бейсенбі
10. Физиология

Утельбаева Б.Б.

сәрсенбі, сенбі
11. Латын тілі

Мукушова А.А.

бейсенбі, жұма

12.

Медбикелік іс негіздері

Сатмухаметова А.А.

Сейсекенова А.К.

дүйсенбі, сәрсенбі

дүйсенбі, сәрсенбі

Топ 23 мамандығы «Мейіргер ісі»

I жарты жылдыққа арналған

қосымша сабақ жүргізу кестесі

қ/с

Пәндер Оқытушының тегі, аты-жөні Апта күндері
1. Кәсіби орыс тілі

Темирбулатова М.Ш.

сәрсенбі, сенбі
2. Кәсіби шетел тілі

Мусина Ж.А.

сейсенбі, бейсенбі
3. Қазақстан тарихы

Рысбек Е.Ш.

сейсенбі
4. Дене шынықтыру

Гиззатуллина А.С.

дүйсенбі, сәрсенбі

5. Мәдениеттану

Рысбек Е.Ш.

сенбі
6. Саясаттану және әлеуметтану негіздері

Рысбек Е.Ш.

сейсенбі
7. Информатика

Абилшаикова А.З.

дүйсенбі, жұма
8.

Психология негіздері және коммуникативтік дағдылар

Аммри З.С. сәрсенбі, жұма
9. Анатомия

Байгулова Ш.Ш.

сейсенбі, бейсенбі
10. Физиология

Байгульжина Ж.З.

сейсенбі, сәрсенбі

11.

Латын тілі

Мукушова А.А.

Мукатова Г.К.

бейсенбі, жұма

сенбі

12.

Медбикелік іс негіздері

Сейсембекова М.Е.

Сейсекенова А.К.

Оспанова А.Н.

сейсенбі, жұма

дүйсенбі, сәрсенбі

дүйсенбі, бейсенбі

21 топ мамандығы «Медбикелік іс»

I жартыжылдыққа арналған

қосымша сабақ жүргізу кестесі

қ/с

Пән

Оқытушының тегі, аты-жөні Апта күндері
1. Кәсіби орыс тілі Темирболатова М.Ш. дүйсенбі, сәрсенбі, сенбі
2. Кәсіби шетел тілі Мусина Ж.А. сейсенбі, бейсенбі
3. Қазақстан тарихы Рысбек Е.Ш.  
4. Дене шынықтыру Байкенова Р.Х. сейсенбі, бейсенбі
5. Мәдениеттану Ксембаева Д.М. сенбі
6. Саясаттану және әлеуметтану негіздері Ксембаева Д.М. сейсенбі
7. Информатика Жетписова М.Е. дүйсенбі, жұма
8.

Психология негіздері және коммуникативтік дағдылар

Аммри З.С.

сәрсенбі, жұма

9. Анатомия Байгулова Ш.Ш. сейсенбі, бейсенбі
10. Физиология Байгульжина Ж.З. сейсенбі, сәрсенбі
11. Латын тілі Мукушова А.А./Мукатова Г.К. бейсенбі, жұма
12 Медбикелік іс негіздері

СатмухамбетоваА

Ажаева А.С.

сейсенбі, жұма

бейсенбі

22 топ мамандығы «Медбикелік іс»

I жартыжылдыққа арналған

қосымша сабақ жүргізу кестесі

қ/с

Пән

Оқытушының тегі, аты-жөні Апта күндері
1. Кәсіби орыс тілі Темирболатова М.Ш. дүйсенбі, сәрсенбі сенбі
2. Кәсіби шетел тілі Мусина Ж.А. сейсенбі, бейсенбі
3. Қазақстан тарихы Ахмедьянова А.К.  
4. Дене шынықтыру Гиззатуллина А.С. дүйсенбі, сәрсенбі
5. Мәдениеттану Рысбек Е.Ш. сенбі
6. Саясаттану және әлеуметтану негіздері Ксембаева Д.М. сейсенбі
7. Информатика Нурбаев Н.К. сейсенбі, бейсенбі
8.

Психология негіздері және коммуникативтік дағдылар

Аммри З.С.

сәрсенбі, жұма

9. Анатомия Байгулова Ш.Ш. сейсенбі, бейсенбі
10. Физиология Байгульжина Ж.З. сейсенбі, сәрсенбі
11. Латын тілі Мукушова А.А./Мукатова Г.К. бейсенбі, жұма
12. Медбикелік іс негіздері Сатмухамбетова А.А./ дүйсенбі, сәрсенбі

31 топ мамандығы «Медбикелік іс»

I жартыжылдыққа арналған

қосымша сабақ жүргізу кестесі

қ/с

Пән

Оқытушының тегі, аты-жөні Апта күндері
1. Кәсіби орыс тілі Мукушова А.А. бейсенбі, жұма
2. Дене шынықтыру Байкенова Р.Х. сейсенбі, бейсенбі
3. Информатика Нурбаев Н.К. сейсенбі, бейсенбі
4. Психология негіздері және коммуникативтік дағдылар Аммри З.С.

сәрсенбі, жұма

5. Жалпы патология Мусина Ж.Г. сенбі
6. Медбикелік іс негіздері

Сейсембекова М..Е.

Сейсекенова А.К.

Оспанова А.Н

сейсенбі, жұма

дүйсенбі, сәрсенбі

дүйсенбі, бейсенбі

7. Ішкі аурулар пропедевтикасы

Макина У.Т.

Макина У.Т.

Утельбаева Б.Б.

сейсенбі, жұма

сәрсенбі, сенбі

8.

Валеология

Әмір Д.А. сейсенбі
9. Денсаулықты нығайту және аурудың алдын алу Жармагамбетова С.У. сенбі
10. Тіршілік ету қызметінің қауіпсіздігі Мурсалимов А.А. сәрсенбі
11. Микробиология Алимуканова Б.Н. сейсенбі, бейсенбі
12. Экология және тұрақты даму Мапитов Н.Б. дүйсенбі, сенбі
13. Жалпы гигиена Туркбенова К.С. сәрсенбі, бейсенбі
14. Эпидемиология және жұқпалы ауруларындағы медбикелік іс Сагадиева А.А. сәрсенбі

34 топ мамандығы «Медбикелік іс»

I жартыжылдыққа арналған

қосымша сабақ жүргізу кестесі

қ/с

Пән

Оқытушының тегі, аты-жөні Апта күндері
1. Кәсіби орыс тілі Еремеева Л.И. дүйсенбі, сәрсенбі, сенбі
2. Дене шынықтыру Абильшаикова А.К. дүйсенбі, жұма
3. Информатика Жетписова М.Е. дүйсенбі, жұма
4. Психология негіздері және коммуникативтік дағдылар Аммри З.С.

сәрсенбі, жұма

5. Жалпы патология Мусина Ж.Г. сенбі
6. Медбикелік іс негіздері Оспанова А.Н Сейсембекова М..Е.

дүйсенбі, бейсенбі

сейсенбі, жұма

7. Ішкі аурулар пропедевтикасы Утельбаева Б.Б.

сәрсенбі, сенбі

8.

Валеология

Хасенова М.Т. бейсенбі
9. Денсаулықты нығайту және аурудың алдын алу Жармагамбетова С.У. сенбі
10. Тіршілік ету қызметінің қауіпсіздігі Мурсалимов А.А. сәрсенбі
11. Микробиология Алимуканова Б.Н. сейсенбі, бейсенбі
12. Экология және тұрақты даму Мапитов Н.Б. дүйсенбі, сенбі
13. Жалпы гигиена Туркбенова К.С. сәрсенбі, бейсенбі
14. Эпидемиология және жұқпалы ауруларындағы медбикелік іс Сагадиева А.А. сәрсенбі

410 топ мамандығы «Медбикелік іс»

I жартыжылдыққа арналған

қосымша сабақ жүргізу кестесі

қ/с

Пән

Оқытушының тегі, аты-жөні Апта күндері
1. Терапиядағы медбикелік іс Байгульжина Ж.З. дүйсенбі, бейсенбі
2. Педиатриядағы медбикелік іс Ажаева А.С. бейсенбі
3. Хирургиядағы медбикелік іс Тонтаева К.Б. жұма
4. Акушерия мен гинекологиядағы медбикелік іс Мусина Р.Т. дүйсенбі, бейсенбі
5. Дерматовенерологиядағы медбикелік іс Аманжолова М.Т. дүйсенбі
6. Неврологиядағы медбикелік іс Токтарханова А.С. сәрсенбі
7. Офтальмологиядағы медбикелік іс Темиргалин А.А. жұма
8. Оториноларингологиядағы медбикелік іс Аубакиров М.Ж. жұма
9. Физиотерапия Мукашева Л.Б. сейсенбі
10. Емдік дене шынықтыру және массаж Мукашева Л.Б. сейсенбі

42 топ мамандығы «Медбикелік іс»

I жартыжылдыққа арналған

қосымша сабақ жүргізу кестесі

қ/с

Пән

Оқытушының тегі, аты-жөні Апта күндері
1. Терапиядағы медбикелік іс Байгульжина Ж.З. дүйсенбі, бейсенбі
2. Педиатриядағы медбикелік іс Ажаева А.С. бейсенбі
3. Хирургиядағы медбикелік іс Мурсалимов А.А. сәрсенбі
4. Акушерия мен гинекологиядағы медбикелік іс Турсунбаева Г.М. сенбі
5. Дерматовенерологиядағы медбикелік іс Аманжолова М.Т. дүйсенбі
6. Неврологиядағы медбикелік іс Токтарханова А.С. сәрсенбі
7. Офтальмологиядағы медбикелік іс Темиргалин А.А. жұма
8. Оториноларингологиядағы медбикелік іс Аубакиров М.Ж. жұма
9. Физиотерапия Мукашева Л.Б. сейсенбі
10. Емдік дене шынықтыру және массаж Мукашева Л.Б. сейсенбі

210 топ «Емдеу ісі» мамандығы

I жартыжылдыққа арналған

қосымша сабақ жүргізу кестесі

қ/с

Пән

Оқытушының тегі, аты-жөні Апта күндері
1. Кәсіби орыс тілі Еремеева Л.И. дүйсенбі, сәрсенбі, сенбі
2. Кәсіби шетел тілі Мусина Ж.А. сейсенбі, бейсенбі
3. Қазақстан тарихы Рысбек Е.Ш. сейсенбі
4. Дене шынықтыру Байкенова Р.Х. сейсенбі, бейсенбі
5. Валеология Байгулова Ш.Ш. сейсенбі, бейсенбі
6. Саясаттану және әлеуметтану негіздері Ксембаева Д.М. сейсенбі
7. Молекулярлық биология, медициналық генетика Кожабекова А.Ж. сейсенбі
8. Анатомия Байгулова Ш.Ш. сейсенбі, бейсенбі
9. Латын тілі Мукушова А.А. бейсенбі, жұма
10. Экология Мапитов Н.Б. дүйсенбі
11. Химия Әмір Д.А. сейсенбі
Страницы: